Debl

Oficiální stránky oddílu: http://www.skpnymburk.cz/

20. 06. 2021

Litera má první triumf a Randa poslední rekord

Litera poprvé kraloval, děda Randa zatřásl deblovou Guinnessovkou a Vokřínek zrealizoval stříbrný návrat. To jsou zásadní fakta jubilejního a s největší pravděpodobností i definitivně posledního turnaje SKP Nymburk.
číst více

05. 07. 2020

Kokojan s Ruferem opanovali míčový víceboj SKP Nymburk

T. Kokojan s D. Ruferem obhájili triumf v šestnáctém ročníku míčového víceboje SKP Nymburk. Před svými pronásledovateli měli dokonce devíti bodový náskok, když na Remanenci v konkurenci šesti párů vyhráli basketbalové šestky, volejbalový debl a stolní tenis.
číst více

29. 06. 2020

13. neoficiální turnaj SKP Nymburk vyhráli Kutnar s Martinem Goerojem

Již pod taktovkou novopečeného turnajového ředitele Jardy Litery byl sehrán další ročník turnaje SKP. Jelikož klání z důvodu nepříznivého počasí neproběhlo v řádném hracím termínu AVD, byl turnaj dohrán o několik dní později neoficiálně na tréninku posledních nymburských deblových „Mohykánů“.
číst více

22. 06. 2020

Volejbalovou mixovku vyhrál poprvé Tichý Nymburk

Letošní regionální ligu smíšených volejbalových družstev premiérově a spravedlivě opanoval tým J. Tichého čímž se neodmyslitelně zapsal do historických análů soutěže.
číst více

30. 12. 2019

Mixová liga Nymburska ve volejbale po dvacáté

Jubilejní dvacátý ročník smíšených volejbalových mixů 2019/2020, i když přes určité organizační peripetie, v zeštíhlené formě pokračuje dál.
číst více

13. 12. 2019

Tomáš Kokojan pokřtil druhou knihu o volejbalových deblech

Z tisku
číst více

04. 12. 2019

Křest knihy deblových a volejbalových mixů se koná v pondělí

A je to tady. Sportovní dokument s jedinečnou obsahovou kombinatorikou, který je zaměřen především regionálně, spatří oficiálně světlo světa v pondělí 9. 12. 2019 v restauraci Eliška – Mexicana.
číst více

12. 08. 2019

Kniha Tomáše Kokojana číslo dvě: Deblové a volejbalové mixy

Z tisku
číst více

14. 07. 2019

Kokojan s Ruferem se vrátili po dvou letech na vícebojařský trůn SKP Nymburk

V pořadí šestnáctý turnajový ročník míčového víceboje dvojic SKP je minulostí. Po zhruba deseti letech se v podstatě halové klání vrátilo na nymburskou Remanenci a zúčastnilo se ho sedm párů z Nymburka a České Lípy.
číst více

21. 06. 2019

Deblům SKP vládli Goerojo s Kokojanem

V devatenáctém ročníku otevřeného turnaje mužů i mixů (spojení dvou kategorií do jednoho společného klání) zvítězili stejně, jako vloni, favorizovaní debloví veteráni R. Goerojo a T. Kokojan. Ti přetlačili ve finálovém duelu našlapaného Literu se Skořepou, jež celý zápas tahali za kratší konec a doplatili především na mizerný příjem servisu.
číst více

29. 04. 2019

Upoutávka na druhou knihu T. Kokojana "Zajatci deblových a volejbalových mixů z Nymburka "

Jak se říká, když se čas naplnil. V červnu tohoto roku by měl spatřit světlo světa druhý literární pokus deblového pedagoga z Nymburka. Zde je pár krátkých ukázek vybraných ze sportovní knižní novinky.
číst více

26. 04. 2019

Šestnáctý titul pro volejbalové mixové mágy z SKP Nymburk

A je to doma. Sezóna 2018/2019 je minulostí. Její výsledkové resumé je vyřešeno – celkově své šestnácté soutěžní zlato vybojovali pašáci z SKP, a to z devatenácti proběhnuvších ročníků Mixové ligy Nymburska. Co k tomu dodat, prostě jak se říká, vypravování je k ničemu, pouze ukázaná platí.
číst více

01. 04. 2019

Mašinka Nymburk zvítězila, ale po titulu šahá SKP Nymburk

Devatenáctý ročník volejbalové mixovky měl na programu poslední klání základní části. Turnaj by se dal s lehkou nadsázkou nazvat „kláním u dvou vetchých ředitelů“.
číst více

15. 03. 2019

Čas vydání druhé deblově-volejbalové knihy T. Kokojana se naplnil

A je to tady. Již zhruba za pouhé tři měsíce by měl spatřit světlo světa v pořadí již druhý deblově-volejbalový literární produkt z pera T. Kokojana. Nese titul „Zajatci deblových a volejbalových mixů z Nymburka“ a již sám její titul jasně signalizuje, čemu se její obsah naplno věnuje.
číst více

07. 03. 2019

Výkonnostní sekce dvorany deblového oddílu SKP Nymburk

Deblový oddíl SKP Nymburk zveřejnil po dvou letech aktualizovanou výkonnostní sekci klubové dvorany, a to konkrétně její základní oddíl. Na fotografii zleva T. Kokojan, B. Marková a J. Pýcha, kteří všichni patří mezi členy excelentní sekce dvorany slávy třicetiletí (tzv. zlatý soubor).
číst více

27. 02. 2019

Páté klání opanoval nymburský Žert

Turnaj plný personálně zdecimovaných družstev ve znamení několika „koulí“, i tak by se dalo s nadsázkou definovat jubilejní měření sil letošního ročníku volejbalových mixů. V pořadí pátého klání se totiž zúčastnilo pět týmů, když dva z nich dokonce nastoupily pouze v pěti lidech na hřišti.
číst více

22. 02. 2019

Dvorana slávy deblového oddílu SKP Nymburk

číst více

06. 02. 2019

Navrátilec Grus dotáhl SKP k prvnímu letošnímu triumfu

Konečně se sešli a bylo to patřičně znát. Navíc staronová posila v podobě mladíka D. Gruse zafungovala parádně. Tým SKP Nymburk se po předešlých peripetiích se sestavou (dva turnaje absolvoval dokonce v pěti) konečně hráčsky alespoň jednorázově konsolidoval a doslova zválcoval své opařené soupeře, když v turnaji ztratil jediný set z osmi absolvovaných
číst více

11. 01. 2019

Deblová cena presidenta AVD 2019

Na počátku nového kalendářního roku vydal výbor AVD aktualizovaný a kompletní seznam vyznamenaných osob tzv. Presidentovou cenou. Tu uděluje předseda AVD České republiky od konce roku 2005.
číst více

08. 01. 2019

Novoroční deblový turnaj SKP Nymburk ovládli veteráni T. Kokojan a R. Goerojo

Jubilejní pětadvacáté oddílové měření sil mužů a žen na halovém turnaji SKP Nymburk trvalo necelé čtyři hodiny a zúčastnilo se ho šest místních dvojic, které tentokrát nebyly losovány.
číst víceSKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz
Ochrana osobních údajů

Copyright © 2024 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace