Debl

Oficiální stránky oddílu: http://www.skpnymburk.cz/

12. 08. 2019

Kniha Tomáše Kokojana číslo dvě: Deblové a volejbalové mixy

Z tisku
číst více

14. 07. 2019

Kokojan s Ruferem se vrátili po dvou letech na vícebojařský trůn SKP Nymburk

V pořadí šestnáctý turnajový ročník míčového víceboje dvojic SKP je minulostí. Po zhruba deseti letech se v podstatě halové klání vrátilo na nymburskou Remanenci a zúčastnilo se ho sedm párů z Nymburka a České Lípy.
číst více

21. 06. 2019

Deblům SKP vládli Goerojo s Kokojanem

V devatenáctém ročníku otevřeného turnaje mužů i mixů (spojení dvou kategorií do jednoho společného klání) zvítězili stejně, jako vloni, favorizovaní debloví veteráni R. Goerojo a T. Kokojan. Ti přetlačili ve finálovém duelu našlapaného Literu se Skořepou, jež celý zápas tahali za kratší konec a doplatili především na mizerný příjem servisu.
číst více

29. 04. 2019

Upoutávka na druhou knihu T. Kokojana "Zajatci deblových a volejbalových mixů z Nymburka "

Jak se říká, když se čas naplnil. V červnu tohoto roku by měl spatřit světlo světa druhý literární pokus deblového pedagoga z Nymburka. Zde je pár krátkých ukázek vybraných ze sportovní knižní novinky.
číst více

26. 04. 2019

Šestnáctý titul pro volejbalové mixové mágy z SKP Nymburk

A je to doma. Sezóna 2018/2019 je minulostí. Její výsledkové resumé je vyřešeno – celkově své šestnácté soutěžní zlato vybojovali pašáci z SKP, a to z devatenácti proběhnuvších ročníků Mixové ligy Nymburska. Co k tomu dodat, prostě jak se říká, vypravování je k ničemu, pouze ukázaná platí.
číst více

01. 04. 2019

Mašinka Nymburk zvítězila, ale po titulu šahá SKP Nymburk

Devatenáctý ročník volejbalové mixovky měl na programu poslední klání základní části. Turnaj by se dal s lehkou nadsázkou nazvat „kláním u dvou vetchých ředitelů“.
číst více

15. 03. 2019

Čas vydání druhé deblově-volejbalové knihy T. Kokojana se naplnil

A je to tady. Již zhruba za pouhé tři měsíce by měl spatřit světlo světa v pořadí již druhý deblově-volejbalový literární produkt z pera T. Kokojana. Nese titul „Zajatci deblových a volejbalových mixů z Nymburka“ a již sám její titul jasně signalizuje, čemu se její obsah naplno věnuje.
číst více

07. 03. 2019

Výkonnostní sekce dvorany deblového oddílu SKP Nymburk

Deblový oddíl SKP Nymburk zveřejnil po dvou letech aktualizovanou výkonnostní sekci klubové dvorany, a to konkrétně její základní oddíl. Na fotografii zleva T. Kokojan, B. Marková a J. Pýcha, kteří všichni patří mezi členy excelentní sekce dvorany slávy třicetiletí (tzv. zlatý soubor).
číst více

27. 02. 2019

Páté klání opanoval nymburský Žert

Turnaj plný personálně zdecimovaných družstev ve znamení několika „koulí“, i tak by se dalo s nadsázkou definovat jubilejní měření sil letošního ročníku volejbalových mixů. V pořadí pátého klání se totiž zúčastnilo pět týmů, když dva z nich dokonce nastoupily pouze v pěti lidech na hřišti.
číst více

22. 02. 2019

Dvorana slávy deblového oddílu SKP Nymburk

číst více

06. 02. 2019

Navrátilec Grus dotáhl SKP k prvnímu letošnímu triumfu

Konečně se sešli a bylo to patřičně znát. Navíc staronová posila v podobě mladíka D. Gruse zafungovala parádně. Tým SKP Nymburk se po předešlých peripetiích se sestavou (dva turnaje absolvoval dokonce v pěti) konečně hráčsky alespoň jednorázově konsolidoval a doslova zválcoval své opařené soupeře, když v turnaji ztratil jediný set z osmi absolvovaných
číst více

11. 01. 2019

Deblová cena presidenta AVD 2019

Na počátku nového kalendářního roku vydal výbor AVD aktualizovaný a kompletní seznam vyznamenaných osob tzv. Presidentovou cenou. Tu uděluje předseda AVD České republiky od konce roku 2005.
číst více

08. 01. 2019

Novoroční deblový turnaj SKP Nymburk ovládli veteráni T. Kokojan a R. Goerojo

Jubilejní pětadvacáté oddílové měření sil mužů a žen na halovém turnaji SKP Nymburk trvalo necelé čtyři hodiny a zúčastnilo se ho šest místních dvojic, které tentokrát nebyly losovány.
číst více

19. 12. 2018

Upoutávka na druhý literární počin Tomáše Kokojana

V příštím roce by se měla objevit na trhu v pořadí již druhá kniha s deblovým a volejbalovým zaměřením. Zde je krátká ukázka z již téměř hotového díla z domácí dílničky předsedy AVD České republiky. Kniha by měla vyjít v červnu až září 2019.
číst více

11. 12. 2018

Třetí turnaj mixové volejbalové soutěže ovládly Poděbrady

Pohodové, avšak poměrně podivné klání. Téměř všichni turnajoví účastníci kromě hlavního organizátora, „Čerta“ Mikuláška a „Rummu“ přišli pozdě.
číst více

21. 11. 2018

Dvorana slávy deblového oddílu SKP Nymburk

U příležitosti poloviny dvacátého ročníku (včetně nultého v roce 1994) volejbalové MLN, zveřejnil Tomáš Kokojan kompletní a aktualizovaný seznam všech členů dvorany slávy MLN pod křídly SKP Nymburk.
číst více

13. 11. 2018

Deblová novinka

Druhá deblově-volejbalová kniha z Nymburka
číst více

12. 11. 2018

Volejbalová MLN 2018/19: dva turnaje – dva triumfy Žertu Nymburk

Nymburský Žert, vedený Z. Doubravou, opanoval i druhé klání mixovky a má slušně našlápnuto k celkovému soutěžnímu prvenství.
číst více

26. 10. 2018

Devatenáctý ročník MLN smíšených družstev ve volejbale zahájen

První klání základní části turnajového seriálu, a to v konkurenci kvarteta místních týmů, ovládl Žert Nymburk, který v turnaji ztratil jediný set.
číst více

02. 10. 2018

Míčový víceboj SKP Nymburk: 15. ročník!

U příležitosti jubilejního ročníku výbor deblového oddílu uveřejnil výsledkovou sumarizaci všech sehraných klubových sedmibojů a vícebojů.
číst víceSKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz
Ochrana osobních údajů

Copyright © 2019 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace