Prosím o předání informace o možnosti hlasovat na webu www.nejuspesnejsisportovecroku.cz mezi sportovce a veřejnost.

projekt je dále propagován na:

Naši nominanti:

Ondřej Hodboď

(atlet SKP Nymburk - ročník 2001) - mistr ČR na 3000 m překážek , vicemistr na 1500 m,  22. místo na ME v Boras

Jakub Šantavý

(atlet SKP Nymburk - ročník 2004) – 3 x 4. místo na MČR  -  800m v hale, 800m m venku a 200m překážek venku

Kristýna Prokešová

(atlet SKP Nymburk - ročník 2004) - 3. místo MČR ve vícebojích

Martin Čech

plavání SKP Nymburk - Letní MČR 12 letých 3x stříbro na tratích 100Z, 200Z, 400PZ, Zimní MČR 12 letých 3x stříbto ( 100Z, 200Z, 400PZ), 2x bronz (200M, 100PZ)

Mažoretky SKP Nymburk - juniorský tým

Mažoretky se probojovaly z kvalifikace, semifinále a finále vždy na bednových příčkách. V tomto roce se staly I. vicemistryněmi ČR v kategorii defilé a získaly postup na mistrovství Evropy v Záhřebu. Zde se umístila na 5. místě. Na Evropu postupují vždy tři nejlepší týmy z ČR a děvčata z SKP byla mezi nimi