ČEZ RunTour Kopřivnice 15.4.2023

17. 04. 2023 | Rekreační sport
I přes aprílové počasí, bahno na tratí a 2 stoupání na zkušebním polygonu Tatra trucks slušný čas 27:17 a dokonce i Pódium !! GRATULUJEME !!!

Zařaďte vyšší rychlost! Při ČEZ RunTour Kopřivnice prověřili běžci svou formu na testovacím polygonu

V kopřivnickém areálu automobilky Tatra Trucks na jeden den utichly stroje i motory, místo nich se nad severomoravským městem nesl zvuk startovních výstřelů a smích běžců, kteří se v sobotu 15. dubna zúčastnili druhého letošního závodu ČEZ RunTour. Kromě jedinečné trati si užili i bohatý doprovodný program s kompenzačním cvičením či vstupem do bazénu.

Ani občasný déšť, který se v Kopřivnici střídal se sluncem, nepokazil účastníkům oblíbeného rodinného seriálu běžeckou radost. V rodném městě Emila Zátopka pro ně totiž byla připravena jedinečná trať – automobilka Tatra Trucks, která je spolupořadatelem závodu, otevřela brány svého jindy kompletně uzavřeného areálu. Díky tomu vedla běžecká trať kolem montážních hal i po unikátním testovacím polygonu, na kterém automobilka testuje své slavné vozy a nyní je rozestavila podél trati. Letošní novinkou pak byl průběh tovární halou společnosti BroseSKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz
Ochrana osobních údajů

Copyright © 2024 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace