VV dne 31.1.2024 1. Schválil návrh na řešení situace v plaveckém oddílu z 24.1.2024 2. Na žádost přítomných členů VV SKP pan Matouš stáhl rezignaci na funkci předsedy SKP k 31.1.2024
číst více

19. 12. 2023

Zimní Mistrovství České Republiky 2023

Na Mistrovstvích ČR v žákovských kategoriích, které se konalo o víkendu 09.-10.12. se probojovali tři naši zástupci. Konkrétně v kategorii staršího žactva (2009) v Prostějově bojoval Felix Zabák, na mistrovství mladšího žactva (2011) na Kladně se kvalifikovali Viktorie Marešová a Dominik Šulc. Dominik nám bohužel těsně před vrcholem sezóny onemocněl, nemohl se závodů zúčastnit a náš klub tím přišel o největší naději letošní sezóny.
číst více

Malá vánoční cena Kladna - 6. kolo SPNŽ, Kladno, 16.12.2023

Poslední kolo Středočeského Poháru Nejmladšího Žactva se konalo o víkendu, jako malá vánoční cena Kladna. Předvánoční čas na posledních závodech roku si v klubových barvách užilo 6 plavců. Mezi nimi dva nováčci - Vojtěch Horák a Marek Janata, kteří předvedli skvělého závodního ducha a oba si do svých statistik zapsali první osobní rekordy.
číst více

18. 11. 2023

Zimní pohár Středočeského kraje žactva, 11.-12.11.2023, Kladno

Na Pohár Středočeského kraje, kde závodí pouze 18 nejlepších v disciplíně z celého kraje, se úspěšně nominovala sedmička našich plavců.
číst více

16. 11. 2023

Víkendové Mistrovství České republiky Masters je za námi.

Anežka ve skvělých časech vyhrála kategorii A na 100M a 100PZ. Ve stejných disciplínách a na 200M skončila na 3.místě v absolutním pořadí po sečtení Masters bodů.
číst více

24. 10. 2023

Krajská základní soutěž žactva 4. kolo – střed Kutná Hora, 21.10.2023

Další kolo krajské základní soutěže žactva bylo pod organizační taktovkou našeho klubu. Azyl v podobě pronajatého bazénu jsme našli v Kutné Hoře a rozhodcovský sbor byl z většiny zajištěn členy klubu SKP Nymburk.
číst více

11. 10. 2023

Krajská základní soutěž žactva 3. kolo – střed Kralupy nad Vltavou, 07.10.2023

První nominační soutěže se v zimní sezóně zúčastnilo 14 našich plavců. Pro Natálii Hamplovou a Petra Ledvinu se jednalo o úplně první závody. Pro Natálku závody dopadly výborně, když vybojovala bronz a bramboru na prsových tratích. Péťa bohužel skončil na kontě se dvěma diskvalifikacemi technického rázu, na nich do příště však zapracujeme.
číst více

03. 10. 2023

Podzimní cena Kolína - Středočeský pohár nejmladšího žactva - 4. kolo, 30.09.2023

Sobota v kolínském bazénu patřila nejmladším žákům, konala se zde Podzimní cena Kolína, která je zařazená jako 4. kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva.
číst více

04. 09. 2023

Mistrovství ČR na 5 km Račice 2.9.2023

Anežka NOVÁKOVÁ na mistrovství ČR v dálkovém plavání vybojovala stříbrnou medaili v kategorii master A na trati 5km. GRATULUJEME!!!
číst více

16. 08. 2023

MEZI MOSTY MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE – I. ROČNÍK

Anežka o víkendu v závodě na 3km Mezi mosty České Budějovice vybojovala bronz GRATULUJEME!!
číst více

07. 06. 2023

Plavání - závody 02.-04.06.2023, Praha Šutka a Podolí, Rakovník

Naši závodníci trávili uplynulý víkend na třech různých místech, ale samozřejmě na bazénech! V Rakovníku bojovali naši nejmladší, na Českém poháru Martin s Míšou a velká skupina se nejen opalovala na Praze 2023.
číst více

30. 05. 2023

Letní mistrovství ČR juniorů 2023, 26.-28.05.2023, Liberec

Jako první čekal vrchol sezóny na juniory. Ti bojovali o posledním květnovém víkendu v Liberci. Závody se konaly na dlouhém bazénu a plavci měli pro rozplavání k dispozici také krátký bazén. Náš oddíl reprezentovali dva borci - Martin Čech a Oskar Zabák, oba v kategorii mladších dorostenců.
číst více

26. 05. 2023

Letní mistrovství ČR juniorů 2023 Liberec 26.-28.5.2023

Již za pár minut startuje mistrovství ČR juniorů. Držte palce našim želízkům v ohni!
číst více

20. 05. 2023

Česká reprezentace mladších juniorů a juniorek je připravena na mítink V4 Olympic Hopes

Mezi reprezentanty se nachází i naše plavkyně Adriana Landová! Držíme palce a těšíme se na výkony na kraulových sprintech - 50 a 100 Vz i ve štafetách!
číst více

02. 05. 2023

Jarní KPDD Praha a Středočeský kraj 28.-29.4.2023

Početná skupina plavců družstva A a B se o víkendu sjela v pražském podolském bazénu, aby změřila síly v rámci krajského přeboru. Soutěž, která je primárně určena pro dospělé a dorostence, doplnili také starší žáci a žačky.
číst více

20.ročníku plavecko-běžeckého poháru 2023

Minulý týden se naši plavci zúčastnili okresního kola 20.ročníku plavecko-běžeckého poháru pod hlavičkou svých škol. V kategorie D všichni první tři závodnící jsou členy SKPNy: 1. Martin Čech, 2. Patrik Chlubna, 3. Oskar Zabák. Kategorie H vyhrála Kateřina Colová a v kategorii G stříbro brala Adriana Landová. Vítězům držíme palce do krajského kola.
číst více

24. 04. 2023

Tak to byl tedy plavecky nabitý víkend! Aneb:

Středočeský pohár nejmladšího žactva: 🥈🥉 Západočeský pohár (dorostenci): 🥇🥈🥔 Mezinárodní mistrovství master: 🥇🥉🥔
číst více

17. 04. 2023

KZS žactva 2.kolo - Kralup n. V. 15.4.2023

V nově zrekonstruovaném kralupském bazéně se konalo 2.kolo Krajské základní soutěže žactva. Stejně jako před dvěma týdny náš oddíl reprezentovalo 11 plavkyň a plavců. Pro Káťu Veselou a Marušku Kubišovou to byla první zkušenost se závoděním a holky se s tím vypořádaly na výbornou.Z 2.kola krajské základní soutěže jsme si odvezli přes 30 osobních rekordů a 21 cenných kovů. Kdo přivezl nejvíce medailí a kdo byl na závodech poprvé?
číst více

22. 03. 2023

International Swim Meeting Erlangen 2023

Po několik letech se naše závodní družstvo vydalo na závody v zahraničí. Pro všechny plavce to byla nová zkušenost a doufáme, že i velký zážitek. Reprezentovat odjeli 3 dívky (Valerie Bížová, Kateřina Colová, Adriana Landová) a 4 chlapci (Martin Čech, Patrik Chlubna, Felix a Oskar Zabákovi).
číst více

Středočeský pohár nejmladšího žactva - 1. kolo, Příbram

Na pohár nejmladšího žactva odcestovali sbírat nové zkušenosti tři závodníci - Emmu Oliynyk a Jakuba Zezulu doplnila na svých prvních závodech Karin Matoušková.