Tak to byl tedy plavecky nabitý víkend! Aneb:

24. 04. 2023 |
Středočeský pohár nejmladšího žactva: 🥈🥉 Západočeský pohár (dorostenci): 🥇🥈🥔 Mezinárodní mistrovství master: 🥇🥉🥔

Mezinárodní mistrovství ČR masters, 22-23.4.2023, Pardubice

24.04.2023

Přes 300 závodníků z 8 států se o víkendu sjelo do Pardubic na letní vrchol sezony v kategorii masters.

Našim jediným reprezentantem byla Anežka Nováková, která oba dva své starty dokázala přetavit v cenný kov. Ve své kategorii vyhrála závod na 100 M a bronzová skončila na 100 K, v tomto závodě pak o dohmat skončila těsně pod stupni vítězů v absolutní kategorii masters.

Západočeský pohár, 21.-22.4 2023, Plzeň

24.04.2023

Do oblíbeného Plzeňského bazénu odjeli dorostenci Martin Čech a Oskar Zabák.

Martin vybojoval dva cenné kovy, a to zlato na 400 PZ a stříbro na 200 M. A vytvořil si dva nové osobní rekordy na jeho silné disciplíny 400 PZ a 200 Z.

Oskar bojující v kategorii s o rok staršími borci si vyplaval výborné šesté a sedmé místo na 400 PZ resp. 400 K. V těchto disciplínách si také udělal nové osobáky a ještě v závodě na 200 PZ. A protože Oskarovi to je málo, přidal ještě jeden osobní rekord z dlouhého bazénu na mezičasu na 50 M. Nás by jen zajímalo, jestli to bylo z dvoustovky a nebo jestli to Oskar urval ve čtyřstovce. 😏🤭

Mistrovství se kvapem blíží, takže hodně sil do tréninku a jen tak dál!

Výsledky SKPNy

2.kolo Středočeský pohár nejmladšího žactva, 22.4.2023 Mladá Boleslav

24.04.2023

V Mladé Boleslavi se v sobotu konalo druhé kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva a nás reprezentovali čtyři plavci.

Emmě Oliynyk se podařilo vybojovat stříbro na 50Z a bronz na 100Z. V konkurenci Středočeského kraje byla na 100Z dokonce ze všech nejrychlejší (mimo soutěž SPoNŽ se mohly zúčastnit i kluby z jiných krajů). Na prvních závodech se představila Žofie Prášková a skvělé výkony předvedli i Karin Matoušková a Jakub Zezula.

A protože jsme měli dostatek závodníku mohli jsme složit i štafetu, kterou si plavci velice užili! 🤗 Díky bojovným výkonům držíme 8. místo v pořadí poháru, jste šikulky! Příští kolo nás čeká v červnu.