OFFROAD MARATON 2019 v Pístovských mokřadech u Jihlavy

17. 05. 2019 | Motosport
V sobotu 27.4.2019 pokračoval seriál závodů OFFROAD MARATONU 2019 v Pístovských mokřadech u Jihlavy.

Jihlavská trať se vyznačuje tím, že je zde poměrně krátké kolo, měří 3,5 km, nejsou zde žádné dlouhé sjezdy ani výjezdy, ale je tady velmi náročný hlinito kamenitý rozbitý povrch a velice rychlé úseky, kde se jede opravdu na plný plyn. Samozřejmě vzhledem k absenci deště se nám i velico pěkně prášilo.
     Závod byl velice kontaktní a s klukama na čele jsme si několikrát vyměnili pozice. Po ujetí 39 kol a třech hodinách závodění na nás už čekal šachovnicový prapor a pro mně to dopadlo jak to dopadnout mohlo nejlépe, šachovnici jsem projel ve své třídě na prvním místě.Letos určitě nejlepší a nejcenější výsledek a samozřejmě ohromná radost. Další radost mám i ze souhrných výsledků všech kategorii, kde jsem ze 131 jezdců obsadil 12 místo, takže jsem byl v top patnáctce.