SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Mixová liga Nymburska ve volejbale smíšených družstev – 11.ročník: 2010 / 2011. Zahájena

20. 11. 2010

V tělocvičně nymburského zimního stadionu byl úspěšně zahájen v pořadí již jedenáctý oficiální ročník Mixové ligy Nymburska ve volejbale smíšených týmů.

Nic zvláštního se nestalo, když konečné pořadí opanoval favorizovaný tým SKP Nymburk, vítěz posledních šesti ročníků v řadě! Citlivě poskládané družstvo, složené z bývalých zkušených krajských playerů, v podání Kutnara a Kokojana, spolu  se srdcařem Pýchou ( KP 2.třídy ), rodinného klanu Vecků a sedmdesátiletého bojovníka a matadora Šimka, ztratilo pouze smolně špíl s přemotivovaným mužstvem lázeňáků, kteří však zahráli velmi dobře, čímž jasně dokumentovali svoji příslušnost k výkonnostnímu sportu. O celkové vítězství se nakonec „votavova rodinná parta“ připravila svojí herní lajdáckostí v posledních dvou zápasech, ve kterých nepochopitelně ztratila tři sety ze čtyř, navíc jeden s outsiderem ze Všechlap. Dva sety posléze sebrali papírovému favoritovi z Poděbrad v euforii hrající Čelákovice, ambiciozní nováček soutěže, které si vítězstvím dopomohly k pěknému čtvrtému místu, když přeskočily i silný Žert z Nymburka. Rozhádaným „ Doubravovcům“ se turnaj v globálu příliš nepovedl, když od počátku převládal na jejich polovině syndrom bolesti, zmaru, frustrace a nepohody, spojené s neustálými výčitkami a zlobným hašteřením.

Za největší turnajové překvapení lze považovat celkově třetí místo Lysé nad Labem, která tak vybojovala pořadí již druhou bednu v období posledních tří let. Mladíci, vedení sympatickým Masaříkem, vhodně posílili svůj tým o dva šikovné veterány, což se v konečném účtování ukázalo jako geniální tah. Za turnajový přínos letošní sezony se dá považovat účast nováčka z Čelákovic, který dohrával turnaj v totální euforii, což odnesly v tu chvíli poměrně zpařené Poděbrady, které tak stejným způsobem přišly o vysněný turnajový triumf a zbyly jim jen oči pro pláč…

 

Celkové pořadí prvního turnaje:        1.místo: SKP Nymburk

                                                           2.místo: Poděbrady

                                                           3.místo: Lysá nad Labem

                                                           4.místo: Čelákovice

                                                           5.místo: Žert Nymburk

                                                           6.místo: Lojzo Kouřim

                                                           7.místo: Všechlapy

 

                        T. Kokojan – Předseda Asociace volejbalových deblů České republiky

Galerie

thmb-mix-turnaj2010-10.gif