SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Mixová liga Nymburska 2011 / 2012 : 12.oficiální ročník

01. 11. 2011

Soutěž smíšených volejbalových družstev středočeského regionu byla zahájena prvním turnajem své základní části jako už tradičně koncem měsíce října na Zimním stadionu v Nymburce.

 Nic zvláštního se nestalo, když o medailová umístění se jako už tradičně, při nepřítomnosti kousavých poděbraďáků, přetahovaly nymburské týmy. Nakonec se radoval nymburský Žert, vedený sympatickým abstinentem a urputníkem Doubravou, který sice podlehl favorizovanému SKP Nymburk v konfrontačním a jednoznačně i nejkvalitnějším turnajovém špílu ve třetí zkrácené sadě, ale na rozdíl od svých soupeřů ve finálové skupině již neztratil žádný jiný set, což se veteránům z SKP stalo osudným. Ti totiž vyhráli dva své zápasy pouze 2:1 a to je proto v konečném účtování spravedlivě katapultovalo na stříbrný stupínek. Třetí místo brala Mašinka Nymburk, která hladce v boji o bronz přetlačila oslabenou Mladou Boleslav, vedenou bojovným veteránem Michajlecem, hráčem nevelkého vzrůstu, avšak velkého volejbalového srdce.

Letošní, v pořadí již dvanáctý ročník Mixové ligy Nymburska, bude pokračovat v polovině listopadu a poprvé ve své bohaté historií je podporován městem Nymburk. Obhájcem titulu jsou borci SKP Nymburk, kteří letošní sezonu mohou dosáhnout jubilejního pátého vítězství v řadě bez přerušení a to od obnovené ligové soutěžní premiéry v roce 2007!  

                                                                                                                                 ( kok )

Galerie

thmb-mix-turnaj2010-264.gif