SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Mistrovství České republiky veteránů mužské a mixové kategorie ve volejbalových deblech 2012 již zná své letošní šampiony

13. 08. 2012

Finálové turnaje veteránů v rámci republikového šampionátu ve volejbalových deblech jsou minulostí. Obě kategorie letos suverénně vyhrál pražák M. Železný a druhým nejúspěšnějším veteránským deblovým specialistou České republiky je T. Kokojan z Nymburka, který bral v mixech stříbro a posléze na sklenařickém mužském finále bronz.

Duo borců a deblových matadorů  ze středních Čech si udržuje, spolu s pražskou deblovou legendou v podání J. Pavelky z Prahy, své výsadní postavení mezi veteránskými deblovými universály republikové špičky již téměř pět let!

Na finálovém turnaji veteránů ve Sklenařicích dominovala pražská dvojice ve složení J. Pavelka a M. Železný, která ve finálovém duelu přetlačila ve třetí zkrácené sadě několikanásobné mistry České republiky v této kategorii, a to konkrétně nezlomné  deblové dědky z brněnské metropole,I. Muroně s B. Sedlákem. Třetí flek brali nymburáci T. Kokojan s D. Ruferem, kteří v minulosti tvořili v rámci oficiální republikové scény veleúspěšný pár nymburských sedmibojařských universálů, když navíc na oficiálním deblovém turnaji, započítávaném do republikového šampionátu, se sešli po svém boku po neuvěřitelných 20 letech! Exligový basketbalista a bývalý fotbalista regionální úrovně Rufer se tak po zásluze a bez nadsázky stal patrně největším překvapením celého prestižního krkonošského veteránského deblového podniku, když navíc škubnul svoji první medaili z finálového mistrovského turnaje. Předseda AVD ČR T. Kokojan letos spravedlivě vybojoval svoji šestou medaili ze sedmi zrealizovaných finálových turnajů veteránů v období nového milénia ( navíc po boku čtvrtého spoluhráče ), díky čemuž se právem řadí mezi trio současných nejúspěšnějších deblových veteránů v České republice.

Celkové pořadí MČR veteránů 2012:

1.místo – J. Pavelka + M. Železný ( Praha ),

2.místo – I. Muroň + B. Sedlák (Brno ),

3.místo – T. Kokojan + D. Rufer ( SKP Nymburk ),

4.místo – J. Čermák + O. Vitvar.  

Galerie

thmb-debl-437.jpg