SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Mistri UNITOPu pro rok 2010

13. 11. 2010

Mužstvo SKP Nymburk se opět stalo Mistrem UNITOPu ČR pro rok 2010. G R A T U L U J E M E !!!!

VÝSLEDKY  MISTROVSTVÍ UNITOP ČR VE FLORBALU

6.11.2010, Praha – Třebešín

 

Celkové pořadí (17 družstev) :

 

1.SKP Nymburk  (Popek,Langweil,Hobort,Drobný,Dráblík,Pátek,Kyncl,Hüblbauer)

2.Policejní akademie ČR  (Chalupslý,František,Nábělek,Rolák,Dražil,Čihák,Rybář)

3.DI Litoměřice  (Ponrt,Frejka,Bíbrlík,Pabiška,Lisec,Hloušek,Mareš,Mrva,Jirkovský)

4.Policejní prezidium  (Vodička,Chaloupka,Šourek,Řechtáček,Petřek,Oprchal,Hlad)

5.OOP Šumperk  (Jednrišák,Paulu,Zloch,Buffa,Švejda,Mrázek,Turek)

   ZJ STČK  (Pelda,Očenášek,Vácha,Hanafi,Ulrich,Polcar)

   OOP Karviná   (Grál,Bednář,Kaminski,Volek,Mikula,Maršálek,Karel,Wojcik)

   SKP Frenštát  (Ivan,Adamec,Lid,Pastorek,Koliba,Macháč P.,Watroba,Macháč Z.,Tománek,Otýpka)

9.ÚZČ SKPV  (Kopačka,Král,Matula,Češpiova,Zeman,Hudec,Polák,Převrátil)

   VPŠ MV Praha  (Barvíř,Malíček P.,Bouřil,Röhrich,Šňůr,Malíček M.,Janáš)

   OOP Chomutov  (Miklovič,Kropík,Tonar,Pačmog,Miller,Brůža,Jánský,Krahulík)

   OOP Orlová  (Pipek,Gurbovič,Motyka,Hromádko,Mazal,Přeček,Holisz)

   ÚO Č.Lípa  (Mazůrek,Habenicht D., Habenicht P.,Kotek,Vítek,Fulier,Serdel,Tatíček)

14.KŘ PČR STČ  (Nezbeda,Kuchař,Truxa,Říha,Fujáček,Mračno,Jošt,Fallada)

     ODL SCP  (Lešák,Vaněk,Tlapa,Řepa,Bláha,Tvrdík,Pícka,Plachý)

     SKP Příbram  (Profous,Podgrabinsky,Oktábec,Štefan,Půllán,Štěpo,Sikora)

     OOP Příbram  (Jakš,Stejskal,Kosek M.,Kosek J.,Šomin,Kutík,Kudrna)

 

Kvalifikační skupiny:

 

skupina A                                                                  skupina B

1.Šumperk                  4          6:4  (2:0)                     1.PP                            6          6:1

2.ZJ STČK                 4          6:2  (0:2)                     2.Litoměřice               4          6:2

3.ÚZČ                        2          4:7 (2:2)                      3.Č.Lípa                     2          3:5

   VPŠ MV                 2          4:7  (2:2)                     4.SKP Příbram           0          2.9

 

skupina C                                                                  skupina D

1.PA                           5          9:2                              1.Nymburk                 8          9:3

2.Karviná                    4          6:3                              2.Frenštát                   6          8:3

3.Chomutov               3          5:4                              3.Orlová                     3          4:8

4.KŘ STČK               0          1:12                            4.ODL SCP                2          3:5

                                                                                  5.OOP Příbram           1          0:5

Finále:

 

1C-2D             PA – Frenštát             0:0  (2:1 s.n.)

1A-2B             Litoměřice-Šumperk   1:0

2A-1B             PP-ZJ STČ                 0:0  (2:1 s.n.)

1D-2C             Nymburk-Karviná      2.2  (2:1 s.n.)

 

PA – Litoměřice         1:0                   o 1.místo         Nymburk – PA         4:1

Nymburk – PP            4:1                   o 3.místo        Litoměřice – PP        2:0

 

Soutěž měla velmi dobrou úroveň, příští ročník se koná opět v listopadu 2011

Galerie

thmb-florbal2010-4.jpg
thmb-mistri-2010-5.jpg