SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

MíčovýsedmibojSKP

21. 05. 2012

Z dnešního tisku. V pořadí již devátý ročník míčového sedmiboje SKP Nymburk s největší pravděpodob- ností opět naplnil očekávání všech účastníků turnaje, a to především z hlediska plného a maximálního sportovního vytížení a zahrání.

Každá ze šesti zúčastněných dvojic totiž v rámci sedmi míčových sportů absolvovala pět zápasů jak ve volejbalovém deblu, tak také stolním tenise, dále nastoupila ve třech špílech v nohejbale a líném tenise a nakonec zrealizovala třicet basketbalových šestek, dvacet kopů na bránu a stejný počet florbalových nájezdů. „Dvacet šest odehraných špílů by jistě nadchlo, z hlediska zápasové četnosti, i těžko setově uspokojitelného hráčského týpka, tzn.playera, který nemá nikdy dost, jakým je například známý deblový troll Bárta“, s úsměvem bonmotoval svůj hrací systém dobře naložený ředitel povedené sportovní akce, T. Kokojan.

Celkový konečný triumf nakonec bez větších problémů obhájil jediný smíšený pár složený ze šikovné volejbalistky z Lysé nad Labem D. Bakešové a míčového universála T. Kokojana z SKP Nymburk. Deblový specialista vyhrál s D. Bakešovou volejbal, stolní tenis a líný tenis, když v těchto sportech neztratili ani jedinou sadu! Zkušení mixaři dále opanovali basketbalové šestky a v nohejbale brali solidní druhý flek, což jim bohatě postačilo k poměrně jasnému celkovému prvenství. Předposlední místo ve fotbale a vypuštění florbalových nájezdů smíšenému páru již v konečném účtování nijak neuškodilo. Na celkově druhou příčku se nakonec protlačil houževnatý kousavec P. Kavan s partnerem, kteří solidně zabodovali ve florbale a fotbale, což je v úplném turnajovém závěru sedmibojařského, více než sedmihodinového martyria, poměrně nečekaně vyneslo až na konečný stříbrný stupínek.

Bronzové placky brali šikovný L. Prchal s K. Šonkou, kteří smolně ztratili absolutní stříbro až v posledních dvou sportech, když kromě pokažených fotbalových kopů zpackali i florbalové nájezdy, kde byli o stupínek lepší než v kopané, tzn.předposlední…

Největší zajímavostí a raritou povedeného sportovního klání byl poměrně nečekaný turnajový „comeback“ dvojice bojovných a snaživých pedagogů, v podání M. Schreyra, který na minulém klání udivoval všechny soupeře svojí bezbolestností a M. Popra, tzv. pozitivně mlčícího muže. Návrat obou hráčských osobností byl úspěšně zrealizován po čtyřech letech a ačkoliv muž, neznající bolest, spolu s ortodoxním mlčochem, své soupeře notně potrápili a pozlobili, k lepšímu než pátému místu jejich abnormální snažení nevedlo… Díky tomu se oboum frustrovaným chlapcům brambory z roku 2008 obhájit nepodařilo….

Celkové pořadí: 1. T. Kokojan + D. Bakešová, 2. P. Kavan + J. Peták, 3. L. Prchal + K. Šonka, 4. J. Kecek + K. Repek, 5. M. Schreyer + M. Popr. (kok)

Nymburský deník: Pondělí, 21. Květen 2012, Strana 8


 

 
 


Galerie

thmb-amsp2-414.jpg

Přílohy