SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Míčový sedmiboj SKP-CUP Nymburk open: 7. ročník - 2010

04. 05. 2010

Je dobojováno. V pořadí již sedmý oficiální ročník míčového sedmiboje mužských dvojic, pořádaný pod hlavičkou dublového oddílu SKP Nymburk, je minulostí.

Je dobojováno. V pořadí již sedmý oficiální ročník míčového sedmiboje mužských dvojic, pořádaný pod hlavičkou dublového oddílu SKP Nymburk, je minulostí.

Míčový sedmiboj SKP-CUP Nymburk open: 7. ročník - 2010
 Nic zvláštního se opět nestalo, když oba papíroví favorité z loňského roku, v konkurenci 7 dvojic obhájili poměrně hladce svá umístění, která vybojovali v minulém ročníku prestižního sedmiboje.
Na medailové pozice se tak opět propracovali borci z České Lípy, když bronz brala rodinná dvojice ve složení otec a syn Keckovi, kteří společnými silami vydolovali třetí místa hned ve čtyřech míčových sportech!
Bojovník P. Kavan, loňské největší turnajové překvapení, po boku šikovného pedagoga K. Kellera, opět v silné konkurenci obstál a díky sérii druhých míst spolu s vítězstvím ve fotbalových penaltách, obhájil úspěšně pěkné, celkově druhé místo, z čehož měl českolipský „ srdcař“ abnormální radost!
Turnajový triumf si s chutí zopakovali T. Kokojan se zraněním loketního kloubu limitovaným přítelem „ Panákem“ Ruferem, kteří i když s problémy, opanovali pět míčových sportů.
Veteránská dvojice, tak navázala na své medailové úspěchy z oficiálních turnajů Mistrovství České republiky v míčovém sedmiboji z devadesátých let a získala turnajový vítězný „ double“ z posledních dvou let.
Smutným hrdinou sedmibojařského klání se stal dublový skokan F. Kokeš, který i přes velké individuální zlepšení v jednotlivých sportech, bohužel nezvládl s partnerem Prchalem většinu klíčových koncovek, díky čemuž byl urputný pár odsouzen k neoblíbenému „ bramborovému“ umístění…
Celkové pořadí turnaje SKP- CUP Nymburk v míčovém sedmiboji:
   
1.místo: T. Kokojan – D. Rufer ( SKP Nymburk )
2.místo: P. Kavan – K. Keller ( Č. Lípa)
3.místo: V. Kecek – J. Kecek    ( Č. Lípa ) 
4.místo: F. Kokeš – L. Prchal ( Všechl./ Č.L. )
                                                                                                        / KOK /