SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Míčový sedmiboj dvojic SKP Nymburk 2011 – 8.ročník

12. 05. 2011

Osmý ročník míčového, s největší pravděpodobností též derniérového sedmiboje SKP Nymburk, kterého se zúčastnilo sedm dvojic, je minulostí.

 Poměrně překvapivě ho opanovala mixová dvojice ve složení T. Kokojan a D. Bakešová, která na turnaji dominovala ve volejbalovém deblu, líném tenise a stolním tenise, což podtrhla druhým místem v basketbale a třetím flekem v nohejbale. Závěrečné dva sporty, konkrétně florbalové penalty a fotbalové kopy, si úspěšný smíšený pár dovolil dokonce vypustit. V těchto dvou míčových disciplínách nečekaně excelovali otec a syn Keckovi, kterým ovšem ke konečnému bednovému umístění chyběly lepší výsledky z hravých sportů, které se bojovným chlapcům vůbec nepovedly.

Stříbrné medaile celkového pořadí nakonec spadly do klína páru vedeného šikovným Prchalem, který úspěch postavil především na solidní míčové universálnosti a ačkoliv oba borci nevyhráli žádný sport, čtyři stříbra je spravedlivě katapultovala na celkově druhé místo konečného pořadí.

Celkový turnajový bronz brala dvojice papírových favoritů celého sportovního klání, v podání F. Kokeše a T. Rejmana, kteří sice jasně triumfovali v basketbale, ale sami sebe hodně zklamali v nohejbale, líném tenise a florbale, kde brali pouze bramborový post.

Smutnými turnajovými hrdiny byli transparentně bojovný P. Kavan s elastickým partnerem, dvojice českolipských kousavců, kteří po skvělém loňském druhém místě tentokrát ve většině sportů herně propadli a bodově pouze paběrkovali. K vysněné medaili chlapcům nepomohlo ani vydřené vítězství v nohejbale.

 

Celkové pořadí míčového sedmiboje SKP Nymburk 2011:

 

1.místo: T. Kokojan + D. Bakešová ( SKP Nymburk ),

2.místo: L. Prchal + M. Šonka (Č.Lípa),

3.místo: F. Kokeš + T. Rejman ( Všechlapy),

4.místo: P. Kavan+ K.Heller.

 

                                                                                                                      / kok /

Galerie

thmb-amsp2-140.jpg