Medailové žně plavců

29. 05. 2006

výsledky krajského přeboru plavců

KRAJSKÝ PŘEBOR DOPADL NA VÝBORNOU

Nominace na Letní mistrovství ČR neunikne ani jednomu ze zúčastněných plavců SKP

Čtveřice plavců SKP ve složení MAREK a MATOUŠ HOLUBOVI, Dalibor ZEMAN a Gábina STUDENÁ získala 11 medailí ( 4 zlaté, 4 stříbrné a 3 bronzové) na Krajském přeboru žactva v kladenském bazénu.

Nejvýraznější postavou družstva byl určitě MAREK, který vyhrál čtyři kraulové disciplíny (50, 100, 200 a 400m) a stal se tak čtyřnásobným přeborníkem středočeského kraje. Jen nepatrným rozdílem skončil na druhém místě v závodech na 400m polohový závod a 1500m volný způsob, třetí stříbro získal na 100m prsa. Jeho zaplavané výkony patřily k nejlepším v kladenské vodě. Dle předběžné statistiky se pohybují do sedmého místa v celé ČR.