SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Letní zamyšlení trenéra „A“ volejbalových mužů

20. 06. 2006

Mužstvo je mladé, ambiciózní a vyzrálé pro to dosáhnout v následujících sezonách na postup do ligy

Mužstvo je mladé, ambiciózní a vyzrálé pro to dosáhnout v následujících sezonách na postup do ligy

Letní zamyšlení trenéra „A“ volejbalových mužů

Zhodnocení předchozí sezóny 2005-2006:
Po několika letech, kdy se mužstvo vždy vrátilo do soutěže Krajského přeboru I. pouze za cenu dohody s postupujícím mužstvem z nižší soutěže, se nám povedlo ucelit tým postavený na 8 relativně mladých hráčích, kteří jsou příslibem ke stabilnímu základnímu kádru. Sezona 2005-2006 nám ukázala, že tým se pod vedením velice rychle sehrál a ztotožnil s novou koncepcí hry, která na tuto sezonu byla připravena. Hráči tuto taktiku až na pár výjimek plnili a tak se povedlo v konečném součtu dosáhnout 2. místa hned za favoritem posledních let Mladou Boleslaví.

Co nás čeká 2006-2007:
Mladí Boleslav postoupila do ligové soutěže, takže bez nadsázky můžeme říct, že našim cílem bude vyhrát soutěž Krajského přeboru. Teď nás ale čeká dvou měsíční letní příprava ve Sportovním centru a pak přechod do haly. Příprava bude v první fázi hodně koncipovaná na fyzickou a technickou přípravu. K tomu budou pomáhat i letní turnaje, které jsou dobrými ukazateli, jak je mužstvo daleko v přípravě. Závěrečnou fázi v hale bude mužstvo procházet takticko-technickou přípravou tak, aby forma byla načasována na začátek soutěže.

Závěrem:
Mužstvo je mladé, ambiciózní a vyzrálé pro to dosáhnout v následujících sezonách na postup do ligy. Materiální zabezpečení nám vyhovuje. Zřídili jsme vlastní webové stránky <http://www.volejbal-nymburk.cz/
na kterých si příznivci mohou najít vše důležité. Doufáme, že vydrží zdraví hráčů, jejich nadšení pro sport a také v příchod mladých hráčů z juniorského mužstva. Nezbývá než poděkovat za podporu.

            Dodatek VV SKP: Po zhruba 10-ti měsících se k tomuto zamyšlení vrátíme a zhodnotíme