SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Kvasiny – žebříček 2001

13. 06. 2008

Sekretář Asociace volejbalových deblů v ČR, pan Janků, aktualizoval po nedávném turnaji smíšených dvojic v Kvasinkách oficiální pořadí nejúspěšnějších playerů od počátku nového milénia.

Sekretář Asociace volejbalových deblů v ČR, pan Janků, aktualizoval po nedávném turnaji smíšených dvojic v Kvasinkách oficiální pořadí nejúspěšnějších playerů od počátku nového milénia.

 Prestižní žebříček určuje součet všech bodů, které volejbalisté, resp. Volejbalistky, obdrželi za svá medailová umístění na 8 mixových turnajích v Kvasinkách, v období let 2001 – 2008.
První tři příčky jsou bodovány tradičním a osvědčeným systéme 3-2-1 bod jak v mužské, tak ženské kategorii. „Turnaj v Kvasinkách má bohatou tradici a historii, patří mezi několik posledních turnajových mek, které fungují od počátku oficiálního novodobého šampionátu ČR, proto si vlastní žebříčky rozhodně zaslouží“, suše konstatoval předseda AVD a deblový specialista z Nymburka, Tomáš Kokojan.
 
Oficiální pořadí hráčů a hráček ve volejbalových deblech
– Kvasiny mix – open, 2001 - 2008
(8 turnajů, aktualizováno k 1.6.2008)
A. kategorie mužů
1. místo:           M. Železný       16b.     (Feron Praha)
2. místo:           T. Kokojan        8b.       (SKP Pivovar Nymburk)
3. místo:           J. Votava          5b.       (Poděbrady)
4. - 5. místo:     J. Muroň           4b.       (MOS-Brno)
                        J. David           4b.       (SYN-Praha)
6. – 8. místo:    J. Šritter           3b.       (Kali-Praha)
                        P. Klár              3b.       (Indi-Č.Třebová)
                        Vl. Pavelka       3b.       (Praha)
9. místo:           M. Večeřa        2b.       (Šumperk)
10. – 14. místo: S. Semerák      1b.       (Stanley-Praha)
                        J. Šulc             1b.       (Praha)
                        O. Michálek      1b.       (Poděbrady)
                        V. Věchet         1b.       (SKP Nymburk)
 
B. kategorie žen
1. místo:           G. Železná       16b.     (Feron Praha)
2. – 3. místo:    T. Dymáčková 6b.       (Dýmka-Praha)
                        M. Pauerová     6b.       (Marťas-Praha)
4. – 5. místo:    S. Onderková   4b.       (Sandy-Brno)
                        Z. Žižková        4b.       (Hradištko)
6. – 8. místo:    V. Martínková   3b.       (Loko Nymburk)
                        A. Klenková     3b.       (Hr. Králové)
                        R. Šritterová     3b.       (Praha)
9. místo:           P. Penková      2b.       (Zábřeh)
10. – 13. místo: P. Záškodná     1b.       (Praha)
                        J. Votavová      1b.       (Poděbrady)
                        Jáchymová       1b.      
                        M. Nekvasilová 1b.       (Praha)