SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Kvalifikace žactva

20. 11. 2007

o uplynulém víkendu se v příbramském bazénu konala kvalifikace na Zimní mistrovství republiky žactva. Z našeho klubu se zůčastnila pětice plavců

o uplynulém víkendu se v příbramském bazénu konala kvalifikace na Zimní mistrovství republiky žactva. Z našeho klubu se zůčastnila pětice plavců

o uplynulém víkendu se v příbramském bazénu konala kvalifikace na Zimní mistrovství republiky žactva. Z našeho klubu se zůčastnila pětice plavců, po dlouhodobé nemoci nastoupili Ondra Pokorný a Tomáš Gajdušek, dále dvě slečny Terezka Rychetská a Anežka Nováková a stále se zlepšující Matouš Holub.
Matouš prokázal rostoucí formu a kromě mnoha osobních zlepšení si odvezl i 7 cenných kovů (3xstříbro, 4x bronz) a také dobré vyhlídky před "republikou". Pět osobáčků překonala Anežka Nováková a i když tentokrát na stupně vítězů nedosáhla (plavala stejně jako Matouš s rok staršími soupeři), její výkony také vlévají optimismus před vrcholem sezóny. Terezka začala suprově v sobotu, bohužel drobná zdravotní indispozice trošku ovlivnila další výkony. Ondra s Tomášem bojovali, ale velké tréninkové manko bylo bohužel opravdu velmi znát.
Ráda bych tímto poděkovala za celý plavecký oddíl všem za odvedené výkony a popřála hodně štěstí v boji o nominační příčky na Zimní mistrák a poté i hodně sil do bojů s českou elitou v Trutnově, Litoměřicích, Kladně a nejmladším (Matyáši Rychetskému a Elišce Hradilové) v Sokolově.