SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Krátký e-mail, který jistě potěší

13. 06. 2011

"Ahoj Ivano, chtěl bych touto cestou Tobě a Všem trenérům,kteří připravují naše plavecké benjamínky poděkovat za Váš přístup k tréninkům a k přípravě na závody. ............

"Ahoj Ivano,

chtěl bych touto cestou Tobě a Všem trenérům,kteří připravují naše plavecké benjamínky poděkovat za Váš přístup k tréninkům a k přípravě na závody.

Díky tomu,že jsem se mohl zúčastnit  Mistrovství desetiletých v Praze,tak mohu porovnat přístup ostatních týmů a jejich trenérů a jsem strašně rád,že moje děti plavou v SKP.  Byl pro mě velice příjemný zážitek pozorovat bezprostředně výkony,přístup a nadšení všech našich plavců.

Je pravda,že takovou partu,jako máme v SKP má málokdo. Při takovém záběru,jaký byl teď o víkendu (Domažlice,Praha,Stráž), dokážeme všechny akce obsadit jak závodně,tak i trenérsky ale taky rodičovsky. Když pak posloucháš,že nikdo nechtěl s dětmi jet,protože jich je málo nebo že stejně nezaplavou,tak musím ocenit Vaši práci,kterou všichni děláte ve svém volném čase a proto Vám všem 3x HURÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak jsme si to v Čestlicích pěkně užili a určitě to jako motivaci nabídneme i ostatním dětem,aby jim to nebylo líto."

a závěr!!!! "V nouzi nejvyšší, SKP je nejbližší…"

Galerie

thmb-wishes1-160.jpg