Hlasů:

KP v atletice dorostu a juniorů

11. 01. 2014

V sobotu 10.1.2014 proběhl krajský přebor Středočeského kraje dorostu a juniorů v atletice. Nafukovací hala v Praze na Strahově byla svědkem úspěšného vystoupení šestice atletů a atletek SKP Nymburk.

Zatím co Lukáš Hodboď nejúspěšnější běžec z  tréninkové skupiny Petra Müllera a Ladislava Veselého „odpočíval“ na soustředění v Chemitzu, všichni ostatní,  kromě  Davida Novotného, který se zranil při běhu na 200 m, vybojovali  ve svých disciplínách tituly krajských vítězů.  Škoda, že vítězové místo medailí nedostávají dresy , protože pak by měli oblečení hned po prvních závodech této sezóny vyřešené.

Ondřej Kubina  získal zlato ve skoku vysokém a v trojskoku  v kategorii dorostu.

Vít Müller získal zlato ve skoku dalekém  v kategorii  juniorů a stříbrnou medaili v běhu na 200 m juniorů.

Mikuláš Havel získal zlato ve skoku vysokém v kategorii juniorů a stříbrnou  medaili v běhu na 60 m juniorů.

Tereza  Javůrková získala  zlato v běhu na 1500m v kategorii dorostenek.

Simona Žďárská získala zlato ve skoku vysokém v kategorii juniorek.