SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Kokojan před sebe pustil pouze Železného

16. 06. 2016

Z dnešního tisku

Kokojan před sebe pustil pouze Železného

Lysá nad Labem – Šestadvacátá sezona, šestý ročník a šest zúčastněných dvojic. Letošní oficiální mixové klání v Lysé nad Labem ve volejbalových deblech, proběhnuvší ve znamení tří šestek, ovládli papíroví favorité. Konkrétně se jednalo o páry vedené M. Železným a T. Kokojanem.


Ilustrační foto.

Ilustrační foto.Autor: Bohumil Kučera

Celé, jinak velmi povedené deblové klání, negativně poznamenala dvě zranění, když v případě vyhozeného ramene Nováka, se bezesporu jednalo o úraz vážnějšího charakteru.

Samotný turnaj nekompromisně opanoval současný nejúspěšnější mixový veterán České republiky M. Železný z Prahy, který je osminásobným republikovým šampionem veteránských mixů (vítězvšech ročníků!). Stříbro bral osminásobný veteránský vicemistr republiky T. Kokojan, který si taktéž udržel výsadní postavení v dlouhodobém žebříčku Lysé nad Labem. Třetí místo pobral bývalý šikovný extraligový basketbalista M. Hubálek a brambory spadly do klína pražskému matadorovi L. Novákovi.

Turnaj okořenila účast P. Pavelky z Prahy (pětinásobný mistr ČR mužské kategorie), který ovšem se svojí novou životní partnerkou a deblovou novickou příliš velké ambice neměl a umístil se na předposledním pátém místě. Smůlu měl taktéž Kokeš, který na turnaji absolvoval pouze jeden, navíc vítězný set, a to s Hubálkem. V koncovce své premiérové sady se však bodrý a žoviální Všechlapák, zranil a zbytek zápasů byl nucen s bolestivou grimasou skrečovat.

Konečné pořadí: 1. M. Železný + G. Železná (Praha), 2. T. Kokojan + D. Bakešová (SKP Nymburk), 3. M. Hubálek + V. Pelantová (Nymburk), 4. L. Novák + J. Nováková (Praha).

Dlouhodobý žebříček jednotlivců Lysé nad Labem 2011 – 2016:
Muži: 1. T. Kokojan – 14 bodů, 2. M. Železný – 6 bodů , 3. Věchet + Hukal – oba 3 body.
Ženy: 1. B. Marková – 8 bodů, 2. D. Bakešová – 6 bodů , 3. A. Frankeová – 3 body.

Tomáš KokojanZdroj: http://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/kokojan-pred-sebe-pustil-pouze-zelezneho-20160616.html

Galerie

thmb-13-1477.jpeg