SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Kokojan a Moc zvítězili

10. 05. 2007

Čtvrtý ročník tradičního míčového sedmiboje SKP Cup 2007, započítávaný do turnajového seriálu oficiální MISTROVSKÉ TŘÍDY ..............

Čtvrtý ročník tradičního míčového sedmiboje SKP Cup 2007, započítávaný do turnajového seriálu oficiální MISTROVSKÉ TŘÍDY ..............

 
Čtvrtý ročník tradičního míčového sedmiboje SKP Cup 2007, započítávaný do turnajového seriálu oficiální MISTROVSKÉ TŘÍDY v rámci republikového šampionátu, proběhl na sídlištních sportovištích  ZŠ R.A.F. v Nymburce.
 
 
Dohromady se ho zúčastnilo deset dvojic z různých koutů republiky. Nechyběli například sedmibojaři z Liberce či České Lípy. Na turnaji se bojovalo o tři přímá postupová  místa na finálový turnaj o mistry ČR v míčovém sedmiboji mužských dvojic 16. oficiální sedmibojařské sezony, který proběhne v září na nymburské Remanenci.
Turnaj měl solidní úroveň a zúčastnily se ho silné páry vedené Hendrychem, Kokojanem a Christlem. Ti se také většinou potkávaly ve finálových bojích jednotlivých sportů.
Kokojan s Mocem triumfovali v basketbale, volejbale a tenise, Hendrych s Motlem opanovali stolní tenis, fotbal a házenou. Christl se Štěpánem vyhráli nohejbal.
 
Celkové pořadí – SKP CUP 2007 – IV. ročník:
 1. Kokojan, Moc (SKP  Nymburk)
 2. Hendrych, Motl (Sadská)
 3. Christl, Štěpán (Poděbrady)
 4. P. Věchet, Bath (Liberec)
 5. Kykal, Kamil (Oseček).
 k.