SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Kalich je v moci plavců SKP

19. 02. 2014

Z dnešního tisku

Kalich je v moci plavců SKP

LITOMĚŘICKÝ KALICH si domů odvezli plavci nymburského SKP. V bodování týmů nenašli přemožitele

LITOMĚŘICKÝ KALICH si domů odvezli plavci nymburského SKP. V bodování týmů nenašli přemožitele Autor: Foto: SKP Nymburk

 

Litoměřice – Prestižní a každoročně skvěle obsazené plavecké závody se konaly v Litoměřicích, účast třiadvaceti oddílů z celé republiky a účast dvanácti Mistrů republiky žactva je toho důkazem.

Plavci SKP Nymburk se tohoto závodu účastní pravidelně, takže letos podeváté. Dvacet čtyři plavců se vydalo do individuálních, ale hlavně bodovacích závodů pro tým. Ve výpravě bylo několik aspirantů na vedoucí příčky a trenéři byli na konci závodů moc rádi, že se toto potvrdilo.

Plavci SKP vybojovali osmkrát účast ve finále hlavních závodů, získali neskutečnou sbírku osmadvaceti cenných kovů a hlavně dokázali v bodování oddílů porazit všechny zúčastněné oddíly a vyhráli velký pohár „Litoměřického kalichu".

„Máme ohromnou radost.  Nejvíce z toho, že náš klub už nereprezentují jen dva tři vynikající jednotlivci, ale že úspěch je zásluhou už mnoha skvělých plavců a plavkyň. Týmový úspěch a zisk Litoměřického kalichu je toho jasným důkazem," uvedla k úspěchům oddílu SKP trenérka Ivana Davídková.

O tento vynikající úspěch na prahu nové plavecké sezony se svým přístupem zasloužili takřka všichni plavci početné výpravy, přesto největší podíl v bodování „mají na svědomí" Jakub Jetel, Jiří Kubiš, Natálie Drahovzalová, Michaela Frebortová, Zuzana Frebortová, Barbora Matoušová, Johanna Peková, Viktorie Szitová, Vendula Šilarová a Veronika Žmolilová.

„Děkujeme všem za výkony, bojovnost a hlavně neskutečnou týmovou atmosféru," dodala Davídková.

Kalich je v moci plavců SKP

VLADIMÍR MALINOVSKÝ

 

Litoměřice Prestižní a každoročně skvěle obsazené plavecké závody se konaly v Litoměřicích, účast třiadvaceti oddílů z celé republiky a účast dvanácti Mistrů republiky žactva je toho důkazem.

Plavci SKP Nymburk se tohoto závodu účastní pravidelně, takže letos podeváté. Dvacet čtyři plavců se vydalo do individuálních, ale hlavně bodovacích závodů pro tým. Ve výpravě bylo několik aspirantů na vedoucí příčky a trenéři byli na konci závodů moc rádi, že se toto potvrdilo.

Plavci SKP vybojovali osmkrát účast ve finále hlavních závodů, získali neskutečnou sbírku osmadvaceti cenných kovů a hlavně dokázali v bodování oddílů porazit všechny zúčastněné oddíly a vyhráli velký pohár „Litoměřického kalichu“.

„Máme ohromnou radost. Nejvíce z toho, že náš klub už nereprezentují jen dva tři vynikající jednotlivci, ale že úspěch je zásluhou už mnoha skvělých plavců a plavkyň. Týmový úspěch a zisk Litoměřického kalichu je toho jasným důkazem,“ uvedla k úspěchům oddílu SKP trenérka Ivana Davídková.

O tento vynikající úspěch na prahu nové plavecké sezony se svým přístupem zasloužili takřka všichni plavci početné výpravy, přesto největší podíl v bodování „mají na svědomí“ Jakub Jetel, Jiří Kubiš, Natálie Drahovzalová, Michaela Frebortová, Zuzana Frebortová, Barbora Matoušová, Johanna Peková, Viktorie Szitová, Vendula Šilarová a Veronika Žmolilová.

„Děkujeme všem za výkony, bojovnost a hlavně neskutečnou týmovou atmosféru,“ dodala Davídková.

Nymburský deník: Středa, 19. Únor 2014, Strana 17

Galerie

thmb-plavani2-864.jpg
thmb-clanek-865.jpg