SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Junioři dobyli Příbram

04. 11. 2007

I po tomto víkendu zůstavají zcela jistě na 1. místě tabulky s bilancí 9 vítězství a jedna prohra.

I po tomto víkendu zůstavají zcela jistě na 1. místě tabulky s bilancí 9 vítězství a jedna prohra.

V neděli 4.11.2007 jelo družstvo juniorských volejbalistů na úplně neznámou půdu mužstva s věhlasným jménem  Příbram. Toto volejbalové město je známo jedním z nejlepších systémů výchovy volejbalistů od žáků až po extraligu mužů. Informace, které jsme před zápasem měli, byly pouze částečné a do poslední chvíle jsme neměli jasno, s kým se nakonec utkáme. Nakonec se naplnila naše horší očekávání a soupeř nastoupil v sestavě se třemi hráči jejich druhého extraligového mužstva, které je plné reprezentačních jmen.
V pátek jsme se bohužel dozvěděli, že nám delší dobu nepomůže v našem boji za postupem Martin Ryšánek, který musí nyní projít nelehkým bojem se zdravím.
Možná i tato informace nás nabudila a šli jsme do prvního zápasu pro vítězství. Rozhodně jsme se soupeře nezalekli. Od prvních míčů jsme dali najevo, že první místo v tabulce chceme držet i po tomto víkendu.
Po prvních dvou setech, kdy jsme předvedli prakticky bezchybnou hru, jsme polevili v našem úsilí po vítězství a soupeř toho ihned využil. Ve čtvrtém setu jsme ale opět viděli vysněné vítězství, zpřesnili hru, přidali k tomu obětavost a touhu po výhře a to se vyplatilo  mohli jsme slavit  výhra 3-1.
V druhém zápasu to byl vyrovnanější boj. V naší sestavě jsme změnili post univerzála (místo D.Gruse nastoupil M.Štrobl) a chvilku jsme se na hřišti hledali. Ale v klíčových okamžicích jsme udrželi chladnou hlavu, soustředěnost a oproti soupeři jsme se vyvarovali chyb. A to nám vyneslo druhé vítězství 3-1. Sestava: Vaňátko, Plachý, Toman, Urban, Kubíček, Štrobl-Grus.
I po tomto víkendu zůstaneme zcela jistě na 1. místě tabulky s bilancí 9 vítězství a jedna prohra.
Další zápas nás čeká poslední listopadový víkend a věříme, že budeme opět úspěšní.
Děkujeme za podporu a držte palce
David Pankiv - trenér