SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Jeden netradiční trénink…

23. 10. 2015

(Z deníčku mladé atletky)

Je neděle a nemusím vstávat. Vlastě musím. Máme totiž trénink, netradiční trénink!. Takže snídaně, zuby, obléknout a hurá na Tyršák. Na Tyršáku probíhá školení trenérů, my jsme ,,pokusné myšky“. Vítá nás Aleš Kaplan z projektu IAAF Nestlé Kids' Athletics.

 

Nejdříve rozcvička, abychom se pořádně zahřáli. Pak nás rozdělují do čtyř týmů – modří, červení, oranžoví a žlutí. Já jsem ve žlutých spolu s Ivetkou, Michalem, Luckou, Vojtou, Markem a se sestrou Johankou. Moje ,,dvojče“, kámoška Lia, je u oranžových;-(.

 

Čekají nás čtyři disciplíny + štafeta. Skok do kříže, hod medicinbalem z kleku, hod raketkou na terč a ,,skok o tyči“ přes řeku. Daří se nám dobře a před závěrečnou disciplínou jsme na skvělém druhém místě. Štafeta je dramatická, naše pozice je slibná. Vybíhám podruhé (je nás totiž o jednoho míň). Kotrmelec, překážky, prudká zatáčka, slalom a…padám! Tak šikovně, že si vyrážím dech. Au! Naše družstvo nedokončuje. Ach joL. Teď už jen závěrečné vyhlášení. Jsme třetí. Paráda! Ještě společné foto a hurá na oběd.

 

Díky trenérům, kteří se nám věnovali. Moc jsme si to užili!

 

Nedělní tréninky jsou super!!!!! Petrův orieňťák po Ostově, trénink s trenéry IAAF a co přijde příště?

Kristýna

foto na

http://www.atletikaprodeti.cz/zpravodajstvi/nymburska-kids-athletics-fotostory_1712

Galerie

thmb-main-skp-nymburk-andel-1208-1343.jpg