SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Hostitelky se rozdaly

08. 03. 2009

Juniorky se zachovaly jako hostitelky. Rozdaly všechny body. SK Florbal Sloane Park Benešov-SKP Nymburk 5 : 3 FA MB - ŠKO-ENERGO TÝM - SKP Nymburk 7 : 5

Juniorky se zachovaly jako hostitelky. Rozdaly všechny body. SK Florbal Sloane Park Benešov-SKP Nymburk 5 : 3 FA MB - ŠKO-ENERGO TÝM - SKP Nymburk 7 : 5

článek v NYMBURSKU v týdnu

Florbalové juniorky věří v podporu diváků

Nymburk - Florbalistky se letos poprvé představí domácím fanouškům. V prvoligové tabulce jsou zatím na osmé příčce s devatenácti body a rády by své postavení vylepšily.

 „Na nedělní zápasy se těšíme, doufáme že přijde hodně fanoušků, protože je budeme potřebovat. Nečeká nás zrovna lehký soupeř. S holkama z Benešova jsme letos ještě nehrály, ale několikrát jsme je viděly hrát a víme, že jsou hodně dravé,“ uvedla jedna z opor nymburských florbalistek Markéta Musilová.

„Stejně tak jako soupeřky z Mladé Boleslavi. To jsme poznaly minulý víkend, kdy jsme podcenily začátek zápasu, dostaly dva rychlé góly a teprve pak jsme se probraly a začaly předvádět naši hru,“ řekla Musilová.

Nymburské florbalistky se s celkem z Mladé Boleslavi utkaly o víkendu, když prohráli 5:1. Na domácí palubovce by rády svému soupeři vše oplatily.
„V neděli půjdeme do obou zápasů hned od začátku natvrdo. Víme že nás čeká důrazný
boj v rychlém tempu, ale věříme, že s podporou fanoušků a v té správné atmosféře dokážeme na domácí půdě získat plný počet bodů,“ odhodlaně dodala nymburská střelkyně.

viz doplnění   http://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/florbal_nbk_ben20090308.html

                    http://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/florbal_nbk_mbl20090310.html