SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Honzík Majdloch veze z Ostravy čokoládovou tretru!

24. 05. 2016

Nymburská atletika měla letos opět svého zástupce na dětských závodech Čokoládová tretra. V úžasné atmosféře atletického stadionu ve Vítkovicích vybojoval Jan Majdloch příčku nejvyšší a kromě medaile získal i opravdovou čokoládovou tretru.

Čokoládová tretra je soutěž přidružená k našemu největšímu atletickému svátku, Zlaté tretře. Je určená dětem do jedenácti let. Malí atleti, kteří si chtějí zazávodit v Ostravě po boku největších atletických hvězd, se musí nejprve kvalifikovat na jednom z kol, které se konají v šestnácti moravských městech. A klíč je neúprosný, postupuje jen vítěz. Odměnou je start na opraveném vítkovickém stadiónu pro patnáct tisíc diváků. A především, po boku našich a světových atletických es. Usain Bolt, Jeremy Wariner, Renaud Lavillenie, Pavel Maslák, Zuzana Hejnová,…ti všichni se na chvíli stanou kolegy malých atletů.

 

Letošní čokoládovou tretru okusil Honza Majdloch z nymburské přípravky nejprve v Brně, kde s přehledem vyhrál závod na 100 m a zajistil si tak hned na začátku soutěže postup do Ostravy. Pak už zbývalo jen udržet a vyladit formu na ostravské finále. To se podařilo, Honza zvítězil v čase 16,03s a kromě jistě výborné čokoládové tretry a společné fotografie s atletickými legendami Jarmilou Kratochvílovou a Collinem Jacksonem si z Ostravy přivezl především úžasný zážitek z velkolepé akce. A kdo ví, jestli se jednou nepostaví v Ostravě na start velké Zlaté tretry…

 

Blahopřejeme a držíme palce do dalších klání!

Galerie

thmb-main-skp-nymburk-andel-1208-1465.jpg