Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Honza Šindelář reprezentoval SKP Nymburk na MČR v atletice

30. 06. 2010

Výborným výkonem 50,43s(což je nový oddílový rekord všech kategorií,včetně dospělé) se umístil na 4.místě .Zaostal za bronzovou medailí o malinký krůček 0,11sekund!!

Jediným zástupcem mezi vybranými závodníky na mistrovství ČR(25.-27.6.  Tábor) v atletice kategorie juniorů a dorostenců byl Jan Šindelář závodící v kategorii dorostenců .
Honza se zaměřuje na běh 400m,ale v tomto roce již překonal několik osobních rekordů i na kratších tratích 100m-11,2s,200m-23,16s (oddílový rekord kategorie dorostenců).
Na své hlavní trati 400m se postupně zlepšoval před mistrovstvím již 20.6.2010 na 50,89s (oddílový rekord i dospělé kategorie).Byl vybrán pátým nejlepším časem v ČR a v sobotním rozběhu potvrdil svoji vzrůstající formu vylepšením osobního rekordu na 50,71s,což byl nakonec 3.nejlepší čas v rozbězích!V neděli se očekával urputný boj o medaile,do kterého chtěl vstoupit i zástupce nymburské atletiky.
Honza byl v neděli správně vyhecován a odhodlán dát všechny síly do finálového souboje osmi nejlepších čtvrkařů ČR.Výborným výkonem 50,43s(což je nový oddílový rekord všech kategorií,včetně dospělé) se umístil na 4.místě .Zaostal za bronzovou medailí o malinký krůček 0,11sekund!!
Honza má chuť do dalšího tréninku a v 17.letech prokázal výbornou výkonnost a předpoklad pro další zlepšování a potvrdit tak, že patří do absolutní špičky závodníků v ČR ve své kategorii.