SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Hodnocení víkendu trenérem

27. 11. 2007

V neděli 25.11.2007 v nám zavítal soupeř z Benátek,...............

V neděli 25.11.2007 v nám zavítal soupeř z Benátek,...............

Dobrý den  zase pár slov o neděli:

V neděli 25.11.2007 v nám zavítal soupeř z Benátek, jenž v současné chvíli okupuje spíše spodní příčky celkové tabulky. Nic méně jsme soupeře nijak nepodceňovali a pečlivě jsme se připravili na možnou hrozbu vyrovnaného duelu. Vzhledem k tomu, že v současné chvíli je pouze 6 hráčů schopný hry, tak sestava se tvořila celkem jednoduše. Na nahrávce nastoupil Jirka Vaňátko, na universálu Dominik Grus, na bloku Martin Toman a Dan Plachý a na útoku Marek Kubíček a Kamil Urban.

V této sestavě jsme vykročili vstříc potvrzení naší skoro 100% neporazitelnosti v soutěži. Oba zápasy měly celkem jednoznačný průběh a jasného vítěze. Po dvou vítězstvích 3-0 jsme utvrdili naše postavení na čele tabulky a kráčíme nezadržitelně k vytyčenému cíli  což je postup do kvalifikace o I.ligu juniorů.

Zdá se, že v cestě za našim cílem nás již žádný z našich tabulkových soupeřů nemůže zastavit a tak jsme již započali přípravu na kvalifikační turnaj. Určitě musíme zpřesnit některé části hry a celkově musíme přidat na rychlosti našich útoků. Mámě před sebou několik zápasů na kterých si můžeme nově tvořený styl hry dobře vyzkoušet a ověřit. Věříme, že následně na kvalifikaci nám přinese očekávaný postup.

Děkujeme za podporu