SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Hledáme sportovní Hvězdu Deníku roku 2013!

09. 12. 2013

Vyhlášena soutěž, kde máme své zástupce. Ostatní mohou zasílat hlasy nominovaným.

 

Nominace

1. Balana Katarina (2002) kanoistika Tatran Sedlčany 3x 1. místo na MČR benjamínky singl kajak, 4x 1. místo na ČP benjamínky singl kajak

2. Bartoš Patrik (1991) box TJ TZ Rakovník 2. místo na MČR do 54 kg, 1. místo v Evropském poháru

3. Brejcha Daniel (2003) karate Dragon Neratovice 2. místo na ME WUKF kata individual, 1. místo na MČR ČABK kata individual, 1. místo na MČR ČABK kata team, za rok 2013 celkem 21 medailí

4. Brejchová Denisa (2003) karate Dragon Neratovice 2. místo na ME WUKF kata individual, 1. místo na MČR ČABK kata individual, 1. místo na MČR ČABK kata team, za rok 2013 celkem 22 medailí

5. Bulava František (1966) triatlon Lokomotiva Beroun 4. místo na MS Xterra Maui kategorie M40-49

6. Capouch Pavel (1983) fotbal SK Benešov brankář a opora divizního celku

7. Cozl David (2001) plavání Lokomotiva Beroun 2x 1. místo na Letním MČR žactva, 2x 1. místo na Letní olympiádě mládeže, 7x 1. místo Středočeský přebor mládeže

8. Doubrava Jiří (1985) nohejbal Šacung Benešov 1. místo na MČR trojic

9. Doudera Lukáš (1998) lední hokej Rytíři Kladno obránce extraligového celku, pravidelně hraje nejvyšší soutěž dorostenců. Od mládežnických kategorií pravidelným členem reprezentačních výběrů

10. Fiala Petr (1988) jachting TJ Neratovice 1. místo na MČR kategorie D1

11. Franc Josef (1979) plochá dráha AK Markéta 4. místo na MS, dlouholetý reprezentant ČR

12. Frölich Jan (1980) badminton Deltacar Benátky nad Jizerou 3. místo na MČR ve dvouhře, 4x 2. místo na mezinárodním mistrovství (Kuba, Řecko, Argentina, Surinam)

13. Halama David (2001) wushu 78 Čubu 1. místo Juniorská liga taolu beze zbraně, 2. místo Czech open taolu beze zbraně i se zbraní

14. Hančl Jaroslav (1997) box BC Mělník 1. místo na MČR kadetů do 66 kg

15. Hiršlová Anna (2000) karate Sport Úvaly 2. místo na ME do 13 let kata individual, 1. místo na ME do 13 let kata team, 1. místo na ME do 13 let kumite team, 1. místo na MČR mladší žákyně kata

16. Hodboď Lukáš (1996) atletika SKP Nymburk 1. místo na MČR juniorů v běhu na 400 m v hale, na dráze i v družstvech, 1. místo v mezistátním utkání ČR Maďarsko v běhu na 400 m

17. Horák Jakub (1987) enduro KBS UAMK Unhošť 8. na ME ve třídě E3, 1. místo celkově v seriálu MČR enduro třída E3, 2. místo celkově v seriálu MČR endurosprint třída E3

18. Kekrt Jaroslav (1996) wushu 78 Čubu 1. místo na MČR juniorů taolu beze zbraně i se zbraní, 1. místo Juniorská liga ČR taolu beze zbraně i se zbraní

19. Knebl Otto (1957) dragstery Czech Drag Centrum klub 4. místo na ME

20. Krajíčková Michaela (2000) karate Sport Úvaly 2. místo na ME do 12 let kata individual, 3. místo na MČR starší žákyně kata

21. Krčmář Eduard (1996) plochá dráha AK Slaný 3. místo na MS družstev, 3. místo na ME družstev

22. Laňková Kateřina (2003) plavání PK Příbram 6x 1. místo v Letním poháru desetiletých (100m P, VZ, M a PZ a 200m PZ a VZ)

23. Le David (1998) karate Dragon Neratovice 1. místo na ME WUKF kata individual, 1. místo na MČR ČABK kata team, za rok 2013 celkem 17 medailí

24. Ludvík David (2002) plavání Lokomotiva Beroun 2. místo na Letním poháru ČR 400m VZ, 2x 3. místo na Letním poháru ČR 200m Z a 400m VZ, 5x 1. místo na Letním poháru Středočeského kraje, 6x 1. místo na Zimním poháru Středočeského kraje

25. Ludvík Tomáš (1999) plavání Lokomotiva Beroun 1. místo na MČR žactva dálkové plavání, 1. místo ČP žactva dálkové plavání, 4x 1. místo na Letním MČR staršího žactva, 6x 1. místo na Letní olympiádě mládeže

26. Miko Dušan (2000) plavání Lokomotiva Beroun 5x 1. místo na Letním MČR staršího žactva, 2. místo na Letním MČR staršího žactva, 6x 1. místo na Letní olympiádě mládeže, 8x 1. místo na Středočeském přeboru mládeže

27. Milík Václav (1993) plochá dráha AK Slaný 6. místo na MS juniorů

28. Najmanová Sofie (2001) jezdectví JK Český Dvůr 2. místo na MČR pony do 148cm, 2. místo na MČR pony do 135cm, 1. místo v seriálu Pohár primátora Prahy, 1. místo Středočeská oblast ve skoku pony

29. Novotná Kateřina (1984) rychlobruslení KSB Benátky nad Jizerou 18. místo na MS na 1000m, 6. místo na MS na 1000m, 1. místo na MČR na 1000m

30. Palma Karel (1996) kanoistika Lokomotiva Nymburk 7. místo na ME juniorů, 1. místo na MČR juniorů, 1. místo v závodu Olympijských nadějí

31. Pečenka Jakub (2002) karate AŠ Mladá Boleslav 1. místo v žebříčku ČR kata mladší žáci, 1. místo v seriálu Národních pohárů kata mladší žáci, 1. místo v seriálu Národních pohárů kumite mladší žáci, 1. místo mezinárodní turnaj North Bohemia kata družstev

32. Pilát Petr (1991) freestyle motocross UAMK Poříčí 1. místo na mezinárodním MČR, 5. místo průběžně na MS FIM MX

33. Prokopová Olivie (1995) minigolf Putt-golf club JM20 1. místo na MS absolutně i v kategorii s muži, 1. místo na MS v kategorii žen, 1. místo na US Masters absolutně, v roce 2013 vyhrála všechny turnaje, kterých se zúčastnila

34. Přech Martin (2003) karate Sport Úvaly 2. místo na ME do 10 let kumite individual, 3. místo na ME do 10 let kata team, 3. místo na ME do 10 let kumite team, 1. místo na MČR mladší žáci kata

35. Pýchová Nela (1999) šachy Spartak Vlašim 3. místo na ME do 14 let, 2. místo na ME EU mládeže, 1. místo na MČR do 16 let, 2. místo na MČR do 14 let

36. Radovesnický Daniel (1994) sportovní gymnastika Sokol Kolín 31. místo na MS ve víceboji

37. Rousová Pavlína (1995) wushu 78 Čubu 3. místo na MČR juniorů taolu beze zbraně, 1. místo Juniorská liga ČR taolu se zbraní, 1. místo na Czech open juniorů taolu se zbraní

38. Savin Cristian (2000) badminton Deltacar Benátky nad Jizerou 1. místo na MČR dvouhra, čtyřhra i smíšená čtyřhra mladších žáků, 2. místo na Mezinárodním mistrovství Dánska mladších žáků

39. Sejpalová Michaela (1998) rychlobruslení KSB Benátky nad Jizerou 23. místo na MS juniorů do 19 let, 9. místo Junior Europa cup final, 1. místo na MČR juniorů (vše 1500m)

40. Slaboch Matěj (2001) plavání Lokomotiva Beroun 1. místo na Letním MČR mladšího žactva 400m VZ, 2. místo Letní olympiáda dětí a mládeže 200m VZ, 4x 1. místo Středočeský přebor žactva

41. Slivanská Kateřina (1996) kanoistika Bohemia Poděbrady 5. místo na MS juniorů K1 500m, 3. místo na ME juniorů K1 1000m, 6. místo na ME juniorů K1 500m, 4x mistryně ČR juniorek na různých tratích

42. Smola František (1990) motokros SMS motokros Střední Čechy 5. místo na MS kategorie MX3, 3. místo na MČR kategorie MX1

43. Staněk Jan (1994) judo TJ AŠ Mladá Boleslav 1. místo na MČR juniorů, 3. místo na MČR mužů, 3. místo v Evropském poháru juniorů (nominace na ME)

44. Susová Kateřina (1999) vodní lyžování TJ Neratovice 3. místo ME do 14 let, 3x 1. místo na MČR do 14 let, 2. místo na MČR do 14 let, 3. místo na MČR dospělých

45. Štemberková Zuzana (1999) kanoistika Tatran Sedlčany 13x 1. místo na MČR starších žákyň, 7x 1. místo v Českém poháru starších žákyň, 1. místo v celkovém pořadí MČR a ČP starších žákyň

46. Štulík Marek (1997) plavání Lokomotiva Beroun 1. místo na Letním MČR dorostu 50m VZ, 2x 2. místo na Letním MČR dorostu 100 a 200m VZ, 3. místo na Letním MČR dorostu 50m VZ a 100m M, 3. místo na VC Popradu 50m VZ

47. Tesař Jan (1990) atletika Slavoj Stará Boleslav 1. místo na MČR v běhu na 400m, člen reprezentační štafety na EP v Dublinu a na MS v Moskvě

48. Toman Petr (1998) atletika Slavoj Stará Boleslav 1. místo na MČR staršího žactva v hodu kladivem, 5. místo na MČR staršího žactva družstva, nejlepší výkon za rok 2013 (53.76m)

49. Tondrová Veronika (2002) plavání AŠ Mladá Boleslav 2x 1. místo na MČR žaček 100 a 800m VZ, 2. místo na MČR žaček 400m VZ, 2x 3. místo na MČR žaček 200m VZ a PZ

50. Topič Ondřej (1997) plavání PK Příbram 2. místo na MČR na 400m polohově, 3. místo na MČR na 200m polohově

51. Trešlová Natálie (1999) volejbal VK Rakovník členka krajského výběru Středočeského kraje, reprezentovala Středočeský kraj na Olympiádě mládeže

52. Tyllerová Anna (2004) trampolíny Aero Odolena Voda 3. místo Český a Žákovský pohár synchronní páry, 5. místo Český a Žákovský pohár žákyně, 10. místo celkově Žákovský pohár ČR starší žákyně

53. Uher Jakub (1996) taekwondo Hansoo Mělník čtvrtfinále na MS, 2. místo Czech open, 4. místo Hungary open, 5. místo Austria open, držitel 2. danu, za kariéru více jak 150 medailí

54. Vacková Veronika (2000) jezdectví JK Vacek 1. místo na MČR dětí, 2. místo mistrovství Středočeské oblasti dětí, řada předních umístění v soutěži dospělých

55. Valsa Radek (2003) kanoistika Tatran Sedlčany 4x 1. místo na MČR benjamínek, 6x 1. místo v ČP benjamínek, deset zlatých medailí z MČR a ČP

56. Valsová Zuzana (1997) veslování KVM 1881 Mělník 1. místo na MČR dorostenek dvojskif, 1. místo na MČR dorostenek párová čtyřka, 1. místo v závodu Olympijských nadějí, 1. místo na MČR dorostenek ve sprintu dvojskif

57. Veselý Jakub (1998) atletika Slavoj Stará Boleslav 1. místo na MČR žactva na 300m, 5. místo na MČR družstev, osobní rekord na 300m 35.74

58. Vetešník Jakub (2003) box SKS Arena Kladno 2x 1. místo na MS light contact, 5x 1. místo na MČR light semi a kick contact, 2x 2. místo na MČR semi contact

59. Vít Filip (1994) karate AŠ Mladá Boleslav 1. místo na MČR kata družstev mužů, 1. místo Grand prix Ústí nad Labem kata juniorů, 2. místo Austrian open kata juniorů, 1. místo žebříček ČR kata juniorů

60. Zahradník Štěpán (1997) plavání Lokomotiva Beroun 2 .místo na MČR mladší dorost 10km, 3. místo na MČR mladší dorost 20km, 3. místo na ČP v dálkovém plavání celkově, 2x 3. místo Mc Donald´s cup 100m M a VZ

61. Zach Pavel (1999) karate Sport Úvaly 2. místo na ME do 14 let kumite individual, 3. místo na ME do 14 let kumite team, 3. místo na MČR mladší dorost kata

62. Zajacová Jindřiška (2002) plavání Lokomotiva Beroun 3. místo Letní pohár ČR 50m M, 2x 2. místo Letní pohár Středočeského kraje

63. Dragon team Lokomotiva Nymburk (dračí lodě) 1. místo v ČP, 3x 2. místo na ME

64. Hodboď, Müller, Havel, Novotný (atletika SKP Nymburk) 3. místo na MČR v hale 4x200m, 3. místo na MČR na dráze 4x100m

65. Krčmář, Milík (plochá dráha AK Slaný) 3. místo na MS družstev, 3. místo na ME družstev

66. Starší žáci Slavoj Stará Boleslav (atletika) 5. místo na MČR družstev, 1. místo v Přeboru Středočeského kraje družstev

67. Stejskal, Doubrava, Makara (nohejbal Šacung Benešov) 1. místo na MČR trojic, 3. místo na MCŘ jednotlivců, 4. místo na MČR dvojic, 2. místo extraliga družstev ČR

68. Muži VO EuroSitex Příbram (volejbal) 4. místo extraliga mužů

69. Muži Deltacar Benátky nad Jizerou (badminton) 2. místo extraliga smíšených družstev

70. Muži Lokomotiva Beroun (ragby) 1. místo MČR rugby league, 1. místo na turnaji 9´s, nejužitečnějším hráčem soutěže hrající trenér Jan Buben

71. Görögová, Pužmanová, Tondrová, Tužilová (plavání AŠ Mladá Boleslav) 2x 2. místo v ČP 4x50, 2x 1. místo Pohár Středočeského kraje

72. Ženy Slavoj Stará Boleslav (atletika) 5. místo celkově v 1. národní lize

73. Kubíková, Maříková, Voráčková, Říhová (šachy KŠ Říčany 1925) 3. místo na MČR družstev žen

Galerie

thmb-vykricnik1-786.JPG
thmb-nominace-a-hlasovaci-listek-787.jpg