Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalistky závěr sezony nezvládly

25. 03. 2011

Závěrečné kolo 2. florbalové ligy žen se odehrálo ve vzdáleném Králově Dvoře. Nymburačky nastoupily proti Benešovu a Chodovu, ale oba zápasy pro ně skončily prohrou. Ze zítřejšího tisku.......

Nymburský deník - Sport

Nymbursko - Závěrečné kolo 2. florbalové ligy žen se odehrálo ve vzdáleném Králově Dvoře. Nymburačky nastoupily proti Benešovu a Chodovu, ale oba zápasy pro ně skončily prohrou.

Ilustrační foto
Autor: Foto: DENÍK/Michal Bílek

SKP Nymburk – Benešov 0:3

V předposledním utkání sezony ani jednomu týmu nešlo o postup do play off a podle toho také utkání vypadalo. Na týmech bylo vidět, že si chtějí závěrečná kola užít, což se podle konečného výsledku podařilo Benešovu. Nymburk doplatil na neproměňování šancí, když hráčky nevyužily ani jasné gólové příležitosti. Jediným světlým okamžikem bylo chycení samostatného nájezdu Pavlíkovou za stavu 0:1. Při následujícím oslabení však Nymburk inkasoval, a to definitivně rozhodlo o výsledku zápasu.

SKP Nymburk – TJ JM Chodov B 1:3

V závěrečném utkání nastoupil Nymburk proti vítězi ligy, týmu z Chodova. Hráčky chtěly soupeřky překvapit rychlým nástupem, ale toto předsevzetí vzalo za své už po půl minutě, kdy Nymburk inkasoval gól po dorážce z bezprostřední blízkosti branky. Ještě v první třetině tým zásluhou Filkové vyrovnal, ale to bylo ze strany Nymburka vše. Naopak Pražačky přidaly další dva góly a po zásluze vyhrály v poměru 1:3.

Také vzhledem k předchozím čtyřem porážkám Nymburk klesl z pátého místa a sezonu zakončil na sedmé pozici s celkovým ziskem jednadvaceti bodů.

Branka SKP Nymburk: Filková (Nováková).

SKP Nymburk: Pavlíková – Friedrichová, Kavalková, Danielová – Nováková, Dudlová, Tržická, Filková, Balatková, Vaníčková.