SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalistky na ligové body nedosáhly

03. 12. 2010

Dva góly Cirkusu Praha a stejný počet branek do sítě Divokých koček na body nestačil.

Florbalistky Nymburka sehrály další zápasy, tentokrát v Praze. Ve značně oslabené sestavě se utkaly s pražskými týmy Cirkus Praha a Divoké kočky.

Cirkus Praha – SKP Nymburk 6:2

První zápas začal pro Nymburačky tragicky, již v první minutě z první střely na branku inkasovaly. Poté se vzpamatovaly a zásluhou Vaníčkové vyrovnaly. Když poté přidala branku Nováková, vypadalo to pro Nymburk dobře. Vzhledem k nízkému počtu hráček tým spoléhal na bojovnost, se kterou si chvílemi soupeřky nevěděly rady. Pak však Cirkus ukázal své zkušenosti a stav otočil na 3:2. Nymburk se stále snažil o vyrovnání, ale jeho útočná snaha ke gólu nevedla. V závěrečné třetině se zranila Friedrichová a to hráčky ovlivnilo. Výsledkem byly další tři góly za zády nymburské brankářky. Konečné skóre je pro Nymburačky po dobrém výkonu až moc kruté, což potvrdily také soupeřky.

Branky SKP: Vaníčková (Balatková), Nováková (Dudlová).

Divoké kočky – SKP Nymburk 4:2

„Po zranění Friedrichové a odjezdu dalších dvou hráček včetně brankářky, jsme do druhého utkání nastoupily v minimálním počtu. To znamená pět hráček a brankářka, na střídání jsme neměly nikoho. Přesto jsme si proti Kočkám věřily, protože nepatří mezi favority naší ligy,“ řekla kapitánka nymburského družstva Alena Nováková. „V zápase jsme bojovaly nejvíc, jak to šlo. To byla v naší situaci asi taky jediná šance, jak dosáhnout úspěchu. Všechny hráčky podaly maximální bojovný výkon, který, přestože nevedl k výhře, musím ocenit. Nejvíce v zápase zazářila tradičně Kristýna Vaníčková, která vstřelila obě naše branky,“ dodala kapitánka.

Branky SKP: Vaníčková 2.
SKP Nymburk: Pavlíková – Friedrichová, Tržická, Kavalková – Dudlová, Filková, Balatková, Nováková, Vaníčková.

Po tomto kole zůstal Nymburk na průběžném pátém místě.

 

Galerie

thmb-florbal2010-15.jpg