SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalistkám SKP se nevedlo, dvakrát prohrály, navíc přišly o další zraněnou

24. 02. 2011

Naše florbalistky sehrály další zápasy ligy v pražských Radlicích. Hrací den zahájily duelem s týmem Divokých koček, poté se střetly s týmem Cirkus Praha. z tisku

 
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Divoké kočky – SKP Nymburk 7:2

„Tento zápas se nám vůbec nevydařil. Opět jsme nastoupily v nízkém počtu, ale na rozdíl od minulého kola jsme nebojovaly, vzájemně si nepomáhaly a to se projevilo v celkovém skóre. Navíc tým Koček je v tabulce za námi a touto výhrou jsme jim daly možnost, aby se na nás bodově dotáhly,“ zhodnotila zápas střelkyně jedné z branek Nymburka Kateřina Dudlová.

Branky SKP Nymburk: Vaníčková, Dudlová (Filková).

Cirkus Praha – SKP Nymburk 8:6

Nymburské hráčky byly hodně blízko bodovému zisku, neboť v průběhu střetnutí vedly už tříbrankovým rozdílem. Nakonec ale odešly s prázdnou.

„V porovnání s prvním zápasem jsme i přes prohru odehrály skvělé utkání. V první třetině jsme se dostaly do vedení 4:1, které jsme bohužel neudržely. Mohl za to fakt, že nás bylo málo a také kvalita soupeře, který oprávněně patří ke špičce ligy,“ hodnotila Dudlová.

Té se utkání obzvlášť povedlo, vstřelila dvě branky a na jednu přihrála. V zápase se opět zranila hráčka Nymburka, v této hale je to už třetí zranění během sezony. Po zlomené klíční kosti, natažení vazů v kotníku následuje těžký výron kotníku. „Co k tomu říct, asi je to pro nás v tomto směru prokletá hala,“ dodala Dudlová.

Branky SKP Nymburk: vlastní, Dudlová (Nováková), Nejedlá (Nováková), Filková (Balatková), Nováková (Dudlová), Dudlová (Filková).

SKP Nymburk: Merunková – Nejedlá, Lukavcová, Nováková – Dudlová, Filková, Balatková, Vaníčková

Galerie

thmb-florbal2010-77.jpg