06. 10. 2012

Z dnešního tisku

Ilustrační foto

Ilustrační foto Autor: Foto: oddíl

Nymburk – Nymburští florbalisté SKP se konečně naplno vrhli do víru florbalového kolotoče a po prvním turnaji sezony, kde prohráli obě svá úvodní utkání, se revanžovali zlepšeným výkonem a připsali si do ligové tabulky plný počet bodů.

NYMBURK – FKÚ OVOCNÉ BÁZE  6:2

Jako větrná smršť nastoupili hráči Nymburka proti celku, který si ještě v loňském roce užíval druholigovou příslušnost. Nutno podotknout, že nymburským v úvodu značně pomohl výkon rozhodčích, kteří se zasadili o tři přísná vyloučení hostujícího celku, ze kterých dokázal Nymburk vytěžit tři branky, které předznamenaly průběh celého utkání.

„Po první třetině, která se nám nad míru vydařila, bylo potřeba udržet stoprocentní  koncentraci na utkání. Už mnohokrát se nám stalo, že jsme vyhrané utkání dovedli do pro nás nepříznivého stavu," komentoval utkání nymburský hráč Tomáš Vlach.

Branky: Drápalík (Říha), Krejčík (Černý), Langweil (Drápalík), Štědrý (Langweil), Švach (Černý), Drápalík (Langweil). Třetiny: 4:0, 1:1, 1:1.

FBK OLYMP PRAHA – NYMBURK 2:6

Nymburk inkasoval dva góly. V prostřední části se ale konečně rozjel jako dobře namazaný stroj a přitlačil svého soupeře před vlastní branku. Jasně udával tempo hry a soupeři nastřílel šest branek.

Branky: Říha (Krejčík), Langweil (Škoch), Drobný, Drobný, Drobný (Černý), Langweil (Drápalík).Třetiny: 2:0, 0:3, 0:3.
Nymburk: Kříž, Šmíd, Drobný, Havlíček, Švach, Šácha, Černý, Krejčík, Drápalík, Langweil, Popek, Vlach, Říha, Štědrý, Škoch.