Hlasů:

Florbalisté si s posledním neporadili

05. 02. 2015

Z dnešního tisku

Nymburk – Odveta se nekonala. Florbalové mužstvo nymburského SKP nastoupilo v šestnáctém kole divizní soutěže proti poslednímu celku tabulky FBC Start98 B a prohrálo.

Z florbalového utkání Divize Nymburk - Start98 (3:8)

NYMBURK – START98 3:8

Do hlediště nymburské arény si našlo cestu bezmála šedesát diváků, kteří hnali domácí kupředu. „Bohužel to na body nestačilo," litoval po utkání nymburský hráč Jakub Hradecký.

Po vyrovnané první třetině, která skončila lepé pro hosty v poměru 0:1, se rozhodovalo v té druhé. Hned na začátku Start odskočil na rozdíl tří branek, ale na každé snížení dokázal odpovědět. Na branky bohatá druhá třetina se musela divákům líbit, bylo k vidění hodně osobních střetů, ale i pěkných kombinací. Do poslední části šli domácí za stavu 3:6 a na vyrovnání již nedosáhli. „Soupeř nekompromisně trestal individuální chyby z rychlých protiútoků," uvedl Hradecký.

Další zápas bude k vidění 6. ledna opět na nymburské palubovce ve Sportovním centru, od 20 hodin přivítají nymburští florbalisté pražské Vinohrady.