SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalisté se lídra nezalekli, doma jsou neporazitelní

20. 11. 2014

Z dnešního tisku

Florbalisté se lídra nezalekli, doma jsou neporazitelní

Z florbalového utkání SKP Nymburk - Chodov B

 

Z florbalového utkání SKP Nymburk - Chodov B Autor: Foto: Deník/Vladimír Malinovský

 

Nymburk – Vítězství 2:1 posouvá florbalový tým z Nymburka na sedmou pozici divizní tabulky, téměř na dostřel čela tabulky. Kdo čekal brankové hody, byl tentokrát zklamaný. Mužstvo SKP zatím ani jednou v základní hrací době na své palubovce neprohrálo.

NYMBURK – KOBYLISY  2:1

Zápas plný ostrých osobních soubojů a střetů provázela spousta očekávání. Nymburské SKP hostilo TJ Kobylisy na své palubovce, tým, jenž má ve svém středu neproduktivnějšího hráče soutěže Michala Starostku.

„Důležité bylo, že jsme mu (Starostkovi) nedali žádný prostor. Hráči, kteří ho hlídali, odvedli neuvěřitelný kus práce. Dostal se do jediné šance, kterou dokázal proměnit, i to dokazuje, jak je pro Kobylisy důležitý," vyzdvihl kvality svého soupeře obránce Petr Suchý, který se v zápase dostal do několika šancí.

Zápas se vyvíjel divoce, důkazem bylo osm trestných minut v první třetině. Oba týmy si nic nedarovaly, na hřišti to jiskřilo a sedmdesát diváků, kteří si našli cestu do nymburské tvrze, se rozhodně nenudilo.

Nakonec rozhodl zápas Pavel Vencl ve druhé třetině, od té doby se skóre neměnilo. „Chybělo nám několik hráčů, a navíc jsme se nedostávali do tolika šancí jako v minulých zápasech. Je to škoda, musíme zabrat příště. Jsem moc rád, že jsem si mohl znovu zahrát ´doma´, proti klukům, se kterými se dobře znám a před tolika fanoušky. Přeji Nymburku do dalších zápasů hodně štěstí," uvedl odchovanec nymburského oddílu Havlíček.

Galerie

thmb-florbal1-1103.jpg