SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalisté se již potřetí představí před svými fanoušky.

23. 09. 2014

Ze zítřejšího tisku a zároveň pozvánka na zápas do SC

Kouč Hašek: Srdce vyhrává

Z florbalového pohárového utkání Nymburk - Jaroměř (6:5)

Z florbalového pohárového utkání Nymburk - Jaroměř (6:5) Autor: Foto: Pavlína Vránová

 

Nymburk – Florbalisté Nymburka se již potřetí představí před svými fanoušky. Ve čtvrtém kole Poháru České pojišťovny se potkají se Sokolem Pardubice, celkem patřícím do extraligové smetánky.

Nymburští hráči mohou stále těžit z výhody domácího prostředí, kterou si zajistili díky sérii výher v prvních kolech Poháru. Pro hráče domácího SKP se jedná již o sedmý zápas v aktuální pohárové sezoně, z předchozích šesti vyšli hráči nymburského týmu vždy vítězně. Sokol Pardubice naopak do pohárové sezony vstupuje až ve čtvrtém kole.

Zatímco celorepubliková ligová soutěž zvaná Divize pro SKP Nymburk ještě nezačala, Sokol Pardubice si z prvního  kola extraligy neodnesli jediný bod, doma podlehli Bulldogs Brno2:5. „Víme, že Pardubice nevykročily do extraligové sezony nejlépe. Nicméně stále jsou obrovskými favority v tomto utkání," prohlásil elitní bek nymburského týmu Tomáš Černý.

„Doufáme, že si fanoušci nenechají tento svátek nymburského florbalu ujít, a že nám v našem souboji trpaslíka s obrem, stejně jako minulá utkání, pomohou zaplněné tribuny. Můžeme překvapit a budeme bojovat," věří v podporu fanoušků benjamínek nymburského celku Jakub Tázler.

Zápas SKP Nymburk versus Sokol Pardubice se uskuteční ve středu od 19 hodin v nymburském Sportovním centru. K dispozici je také 100 piv zdarma pro příznivce domácího celku, který doufá v hojnou účast fanoušků na tomto výjimečném utkání.

„Srdce vyhrává, um je až druhá věc. Pokud člověk chce, porazí kohokoliv, když do toho dá srdce," říká trenér Nymburka Radko Hašek.

Galerie

thmb-florbal1-1035.jpg