SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Florbalisté podlehli čarodějům z Prahy

03. 10. 2014

Zítra v tisku

Florbalisté podlehli čarodějům z Prahy

VÍTĚZSTVÍ A PORÁŽKA. První dva mistrovské zápasy divize skončili pro florbalisty Nymburka rozdílně

VÍTĚZSTVÍ A PORÁŽKA. První dva mistrovské zápasy divize skončili pro florbalisty Nymburka rozdílně Autor: Foto: Deník

 

Nymburk – Po vydařené pohárové anabázi přišlo vystřízlivění. Florbalisté z Nymburka v prvním ligovém kole prohráli s Wizards Praha 5:11 po bojovném výkonu. Pak si napravili reputaci, když porazili rezervu Kladna 7:5.

„Utkání s Wizards rozhodly především individuální chyby, hlavně v první třetině. Nastoupili jsme do utkání jako spící panny," podotkl k výkonu navrátilec do sestavy Pavel Vencl.

První třetinu nymburský tým prohrál poměrem 0:3. „Přitom jsme nebyli horší, ale Wizards nám uštědřili lekci z produktivity," dodal Vencl.

„Do utkání s Kladnem jsme šli s jasným cílem. Po nevydařeném představení v Praze jsme chtěli všem, ale především sami sobě, dokázat, že tuto soutěž jsme si vybojovali zcela po právu a můžeme odehrát vyrovnanou partii i s tak silným týmem jakým Kladno zcela beze sporu je," vyprávěl po utkání již s úsměvem na tváři hrdina zápasu Jakub Šmíd. Gólman který se před sezonou vrátil z ročního hostování v Benátkách nad Jizerou několikrát podržel nymburské skvělými zákroky a podpořil tak bojovné úsilí hráčů z Hrabalova města.

„Všichni jsme teď nesmírně šťastní, že jsme dokázali nezdar s Wizards hodit za hlavu a  napravit tak naši reputaci. Je nám jasné, že pro ostatní soupeře nemusíme být tak atraktivním soupeřem, zkrátka jedni z mnoha, ale slibujeme vám, všem našim fanouškům, že každý tým na který narazíme, čeká nehezké vystřízlivění," prohlásil po utkání Tomáš Černý.

Galerie

thmb-florbal1-1047.jpg