Florbal v tisku

12. 11. 2013

Florbalisté SKP Nymburk jsou jako dobre namazaný stroj

Florbalisté SKP Nymburk jsou jako dobře namazaný stroj

Nymburk Nymburská mašina funguje jako švýcarské hodinky. Do cesty dobře namazanému stroji se připletly florbalové týmy z Prahy SSK Future a Chodov B. Nymburští borci se svých silných soupeřů nezalekli a získali další čtyři body do ligové tabulky.

Jestli se zprvu zdálo, že zápas proti Future bude jasnou záležitostí, tak opak byl pravdou. Tým posílil o několik dlouholetých opor áčkového výběru a rozdíl byl znát. Po první třetině se zdálo, že je rozhodnuto, ale zkušení hráči Future zápas zdramatizovali po dvou vstřelených gólech. Na konec po úporném boji SKP Nymburk výhrálo 3:2.

Proti Chodovu hrál nymburský celek pravděpodobně jeden z nejlepších zápasů vůbec. Velmi kombinační a rychlá hra vyhovovala oběma týmům. Vyrovnanou hru potvrzoval i ukazatel skóre, když všechny třetiny skončily poměrem 1:1 a na konci zápasu svítil stav 3:3.

Nymburk se vracel domů se čtyřmi body v kapse a s dobrým pocitem z předvedené hry.(mal)

Nymburský deník: Pátek, 1. Listopad 2013, Strana 22