SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Dvacátý jubilejní halový turnaj deblového oddílu SKP Nymburk 2012

03. 01. 2013

Debloví specialisté z oddílu volejbalových deblů SKP Nymburk, věrni své vánoční tradici, sehráli jubilejní halový turnaj „ Xmas-flash tournament“, když tentokrát k jeho realizaci poměrně překvapivě použili „biosku“ nymburského odborného učiliště.

Za účasti deseti hráčů a hráček proběhl, stejně jako v loňském roce, tzv „King and Queen of debl“, což v reálu znamená soutěž jednotlivců obou kategorií. Od roku 1991, kdy byl deblový oddíl oficiálně založen pány K. Svobodou a T. Kokojanem, se tentokrát jednalo celkově o dvacátý turnajový ročník! Nutno podotknout, že deblový oddíl SKP Nymburk je jediným oficiálním sportovním subjektem svého druhu v Čechách a na Moravě. Taktéž především díky tomuto klíčovému faktu je Nymburk, z hlediska počtu a kvality získaných medailí jeho reprezentanty na klíčových turnajových akcích a soutěžích republikového šampionátu ve volejbalových deblech, pořádaného AVD ČR v období nového milénia, současnou nejúspěšnější deblovou mekkou v České republice!

Konečné pořadí dvacátého halového ročníku oddílu SKP Nymburk :

A. Kategorie mužů :

1.místo  - Tomáš Kokojan,             2.místo – Franta Kokeš,              3.místo – Jan Petřík.                      B. Kategorie žen :

1.místo – Diana Bakešová,          2.místo – Pavla Hatašová.

Za zajímavost ještě stojí ta skutečnost, že jak T. Kokojan, tak i D. Bakešová, docílili tímto turnajovým triumfem čistého vítězného halového hattricku z posledních tří let! V roce 2010 totiž klasický losovaný vánoční turnaj absolvovali a posléze i vyhráli společně a v posledních dvou halových turnajích bezkonkurenčně kralovali v kategoriích jednotlivců. Druhým nejúspěšnějším borcem je pan Kokeš ( tzv. „ one-man-show „ všechlapského deblového mikroodílku ), vlastnící jeden bronz a jedno stříbro.

Mgr. Tomáš Kokojan – President deblového oddílu SKP Nymburk

Galerie

thmb-debl-509.jpg