SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Dva tituly Krajského přeborníka pro ANEŽKU NOVÁKOVOU

26. 05. 2009

Z kladenské vody, kde se konal nominační závod na Letní mistrovství ČR, přivezli plavci SKP Nymburk 8medailí, Dvě zlaté, dvě stříbrné a čtyři bronzové.

Z kladenské vody, kde se konal nominační závod na Letní mistrovství ČR, přivezli plavci SKP Nymburk 8medailí, Dvě zlaté, dvě stříbrné a čtyři bronzové.

 

Vynikající výkon na 50volný způsob zaplavala Anežka Nováková, čímž potvrdila nominaci na Olympiádu dětí a mládeže právě v tomto nejkratším kraulovém sprintu časem 31,1 – a získala ZLATO. Druhou zlatou medaili přidala v závodě na 200m prsa. Stříbro si vyplavala na poloviční prsařské trati a dva bronzy přidala v disciplínách 200polohový závod a 200znak. Nutno dodat, že "středočeské" dívky ročníku 1996 patří k absolutní české plavecké špičce. O to cennější jsou Anežčiny medaile. GRATULUJEME!!!

Se dvěma bronzovými medailemi se vrátila Petra Bašíková v závodech 100znak a 100motýlek. Před výkony a hlavně neuvěřitelným dalším zlepšením je třeba smeknout. Po necelém ročním tréninku snesou Petry časy přísné měřítko. VELKÁ POCHVALA!

Stříbrnou medaili si na krku hýčkala Nikola Nedvědová po závodě na 200motýlek. Kromě tohoto úspěchu si Nikola OPĚT!!! vytvořila ve všech svých startech osobní rekordy. SUPER!!!

Ondra Pokorný po "plavání s delfíny" v Egyptě marně hledal sílu na delších plaveckých tratích. Bohužel právě jemu chyběly naplavané kilometry ze soustředění. Pochvalme ho však za osobáčky na krátkých kraulových disciplínách. SKVĚLÉ!!!

Matyáš Rychetský zvládl premiéru v dlouhém maratonu (1500volný způsob) naprosto skvěle, "strojově" pravidelné tempo, které předvedl - můžeme závidět. VÝBORNĚ!!!

více dokumentace na http://plavaniskp.rajce.idnes.cz/KP_zactva_-_Kladno_23.-24.5.2009/