SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

DOCELA SLUŠNÁ ÚRODA, co říkáte????

12. 11. 2007

v sobotu byl v Berouně zakončen Pohár středočeského kraje nejmladších plavců a pro nás skončil velice úspěšně.

v sobotu byl v Berouně zakončen Pohár středočeského kraje nejmladších plavců a pro nás skončil velice úspěšně.

Zdravím trenéry, plavce, rodiče i všechny příznivce plaveckého oddílu SKP Nymburk,
v sobotu byl v Berouně zakončen Pohár středočeského kraje nejmladších plavců a pro nás skončil velice úspěšně.
Nejprve bych chtěla poděkovat všem 14 dětem, které v Berouně plavaly. Všichni byli naprosto super, nevyskytl se žádný problém, všichni makali ze všech sil a připravili nám všem velké překvapení v podobě 14 umístění na stupních vítězů. Nechtěla jsem jmenovat jednotlivce, ale přesto musím vyzvednout výsledky DAVIDA NOLLA, který bravurně porážel starší soupeře ve vynikajících časech. Velkou pochvalu uděluji také Báře Králové, Agátce Čechové, Danče Dvořákové, Katce Dvořákové, Saše Šimonové, Petře Králové, Radku Brychovi, a Matyáši Rychetskému.
Velkou poklonu si zaslouží i úplně nejmladší (ročník 2000 a 2001) - Adam Kubát, Bára Hauerová, Sára Šafrová, Míša Frebortová a poprvé startující Simona Němcová.
Naprosto domácí atmosféru pro naše plavce tentokrát vytvořili rodiče (speciálně "krchlebští"), patří jim za to velký dík a ještě větší poděkování za to, že obětovali svůj volný čas a dopravili děti na závody. Osobní poděkování patří paní Rychetské, panu Němcovi, paní Frebortové, paní Šimonové a panu Hauerovi.
Závěrem bych ráda poděkovala paní Rychetské, že se ujala společně se mnou koučování dětí poté, kdy z pracovních důvodů nemohla odjet Jana Turoňová.
Poslední poděkování patří trenérce Terezce Hrbkové, která skvěle připravila nejmladší plavce (2000 a 2001), Janě Turoňové a Daně Wiehlové za vychované medailisty (Davida Nolla, Agátu Čechovou) a další naděje.

V celkovém hodnocení čtyřkolového Poháru si odvezla nejvíce medailí na krku Bára Králová (zlato, stříbro a 2bronzy), nejcennější David Noll (3x zlato), Radek Brych (2x stříbro), Katka Dvořáková (stříbro a bronz), Agáta Čechová 2x bronz), Danča Dvořáková (stříbro). DOCELA SLUŠNÁ ÚRODA, co říkáte????