SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Dlouhodobé žebříčky regionálních mixových turnajů ve Všechlapech a Lysé nad Labem

14. 06. 2012

Precizní sekretář a člen Výboru Asociace volejbalových deblů České republiky, pan O. Janků, zveřejnil aktualizovaná dlouhodobá pořadí nejúspěšnějších volejbalových playerů a hráček podle získaných medailí na obou regionálních turnajích smíšených dvojic ve volejbalových deblech, a to konkrétně ve Všechlapech a Lysé nad Labem, když oba turnajové deblové projekty jsou nedílnou součástí oficiálního republikového šampionátu.

Dlouhodobé žebříčky regionálních mixových turnajů ve Všechlapech a Lysé nad Labem, započítávaných do oficiálního seriálu novodobé Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech :    2011 – 2012.

 

                                                   Zatímco všechlapský deblový turnaj úspěšně funguje na oficiální republikové úrovni již jedenáctou sezonu, mixy v Lysé nad Labem jsou oproti tomu poměrně čerstvou a novou záležitostí, když mají na svém kontě teprve dva oficiálně zrealizované ročníky.                                  Turnajovým ředitelem všechlapského deblového projektu je sympatický všechlapský pohrobek F. Kokeš ( jediný hrdý člen vesnické deblové sekce )a Lysou nad Labem, z pozice turnajových ředitelek a promotérek, šikovně ošéfoval tandem místních žoviálních a sympatických holčin, v podání Diany Bakešové a Aleny Frankeové. Celé povedené trio luxusních turnajových koordinátorů ( Kokeš, Bakešová, Frankeová )je taktéž pilířem proslulé kokojanovi deblové tréninkové skupiny SKP Nymburk, kterou Předseda AVD České republiky T.Kokojan s chutí založil na počátku nového milénia. Ten je také logicky oficiálním komisařem obou těchto republikových deblových akcí.

Galerie

thmb-debl-425.jpg

Přílohy