SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Devět titulů Přeborníka kraje putovalo do Nymburka

26. 11. 2011

Z dnešního tisku

Nymburský deník - Sport - Ostatní

Devět titulů Přeborníka kraje putovalo do Nymburka

Kladno – V kladenském aquaparku se konal Zimní přebor středočeského kraje žactva ročníků 1997 - 1999. SKP odjeli reprezentovat tito plavci - Martin Holub, Vojta Pepř, Matyáš Rychetský, Agáta Čechová, Nikola Nedvědová A Saša Šimonová, kteří věděli, že jedou bojovat nejen o medaile či další dobrá umístění, ale hlavně o kvalifikační časy na Zimní mistrovství žactva. A také se k této skutečnosti postavili čelem.  

 
Plavci SKP Nymburk získali v kladenském aquaparku hned devět titulů přeborníka kraje
Plavci SKP Nymburk získali v kladenském aquaparku hned devět titulů přeborníka kraje
Autor: Foto: oddíl

Svědčí o tom velké množství překonaných osobních rekordů. Nejpilnějším sběratelem osobáků byl Matyáš Rychetský (7x), dále následují Saša Šimonová (6x), Nikola Nedvědová (5x) a Agáta Čechová (5x). Padly i čtyři klubové rekordy (2x Agáta Čechová, 2x Saša Šimonová).

Devíti medailemi se ozdobila Agáta Čechová, získala sedm zlatých, jednu stříbrnou a jednu nečekanou bronzovou medaili. Šest cenných kovů vyplavala Nedvědová - dvě stříbra a čtyři bronzy. Tři medaile si z Kladna vezla Šimonová (dvě zlaté a jednu stříbrnou). Poslední medaili, bronzovou, přidal do sbírky SKP Holub. Obrovským zlepšením potěšil Rychetský, který ze svých osobáků „ukrajoval“ i desítky sekund. Dalším zlepšením překvapil velký bojovník Pepř.

„Radostí je určitě hlavně fakt, že ze šestice plavců, kteří v Kladně bojovali, vyplavali minimálně čtyři takové časy, které jim zajišťují účast na Zimním mistrovství žactva. Jeden z plavců má postup na hraně a náš srdnatý bojovník si musí ještě chvilku počkat,“ vypičítala trenérka SKP Ivana Davídková.

„Velký dík a ohromná gratulace patří všem šesti plavcům. Za jejich bojovnost, chuť závodit a hlavně přístup nejen k samotným závodům, ale i tréninkům, které jim předcházely. Jste suproví. Nejen ve vodě, ale i na suchu. Tyto skvělé výsledky si po právu zasloužíte,“ vzkázala trenérka Davídková svěřencům.

Galerie

thmb-plavani2010-291.jpg

Přílohy