SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Další ohlédnutí

04. 02. 2009

Vánoční halový turnaj – „XMAS MIX – TOURNAMENT 2007“ X. ročník –

Vánoční halový turnaj – „XMAS MIX – TOURNAMENT 2007“ X. ročník –

Turnajoví promotéři Kokojan s Randou, předseda deblového oddílu SKP Nymburk spolu s jeho charismatickým sekretářem, úspěšně zrealizovali 10. ročník halového turnaje SKP Nymburk.

            Zúčastnilo se ho pěkných 8 smíšených párů a proběhl, jako již tradičně, na palubovce zimního stadionu.

            Ve finálové skupině se nakonec sešly všechny favorizované dvojice, vedené Kutnarem, Kokojanem a Hamerníkem. Finálové kvarteto doplnil, poměrně nečekaně, černý kůň turnaje, v podání euforického Goeroja a bojovné srdcařky, nestárnoucí Bydžovské.

            Ve finálové skupině se, kromě obnoveného zranění lýtkového trapézu rozmrzelého dědy Randy, který si po boku Kutnara opět neadekvátně věřil, nic zvláštního nestalo a dařilo se především papírovým favoritům.

            V absolutním finále se nakonec sešli Kokojan a Hamerník a Rajlovou, kteří doslova ztrestali zpychlého Goeroja a nadělili mu pod stromeček „kanára“. „Tak to od tebe, Portyku, nebylo hezké, pokazil jsi mi celý turnaj, jsem smutný Gurloj, špíl jsem vůbec nezvládl, hlavně po psychické stránce“ sypal si popel na hlavu traumatizovaný nešťastník Georojo. Slabou náplastí na jeho rozedranou deblovou duši posléze přiložila partnerka Bydžovská, která „vystříhala“ 3. místo se spařeným a zraněným smolařem Randou, kterého natržené lýtko ztrestalo patrně i po psychické stránce. „Poprvé v životě jsem prohrál los s babou, to je děs!“ rval si zbytky své imaginární kštice silně rozladěný a mračící se stařec.

            Kokojan s Pauerovou, aktuálně 6. nejlepší mixový pár v ČR, nekompromisně zametl se snaživým Kutnarem, čímž se taktéž kvalifikoval do absolutního finále.

            V rozhodujícím finálovém špílu Hamerník s již utavenou Rajlovou příliš nevzdorovali, když Kokojan maximálně využil svého rotovaného a velmi záludného šlajfovaného servisu spolu s precizním blokem. Ani herně nadržená Pauerová se nenechala zahanbit a svými dynamickými záběhy přiváděla zkoprnělého Hamerníka k šílenství.

            Celý turnaj měl velmi dobrou sportovní úroveň, zklamáním byl pouze výkon všechlapského matadora Kokeše a Danielové, kteří se celý turnaj víceméně herně hledali a náročnými špíly se doslova protrápili.“To byl ale ošklivý deblový zážitek, doma provedu analýzu našeho hanebného výkonu“, mrzel se všechlapský veterán Kokeš.

 

 

Pořadí turnaje:

            1. místo           T. Kokojan + M. Pauerová

            2. místo           P. Hamerník + E. Rajlová

            3. místo           R. Georojo + D. Bydžovská

     

/kok/