Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Četli jste také

22. 02. 2007

Na mistrovství České republiky v Praze dosáhla nymburská atletka Anna Dočkalová velkého úspěchu. Nymburský oddíl SKP reprezentovala v Praze jediná závodnice a sáhla hned po mistrovském titulu.

Nymburská Dočkalová brala mistrovský titul
Nymburský deník  -  22.2.2007

Praha : Na mistrovství České republiky v Praze dosáhla nymburská atletka Anna Dočkalová velkého úspěchu. V závodě dorostenek na 400 m se mezi patnácti závodnicemi umístila na fantastickém prvním místě. Po několika letech je to pro nymburský oddíl velký úspěch. Že je Dočkalová na letošní sezónu velmi dobře připravena, dokázala již na začátku ledna na krajském halovém přeboru, kde vyhrála oba nejkratší sprinty na 60 m a 200 m. I další výkony v hale napovídaly, že bude patřit k vážným uchazečkám na umístění o mistrovský titul. To dokázala již v rozběhu, ze kterého do finále postupovala s druhým nejlepším časem. Ve finále zaklekla do druhé dráhy, zatímco její největší soupeřka vybíhala až z páté, takže ji měla téměř celý dvousetmetrový ovál stále před sebou. Ale po seběhnutí k vnějšímu mantinelu získala několikametrový náskok, který do cíle stále narůstal. Trvalo jen chvilku a na světelném ukazateli elektrické časomíry se na prvním místě rozzářilo jméno Anna Dočkalová SKP Nymburk a čas 57.67. Až s více než vteřinovým odstupem doběhla druhá Šutová. „V rozběhu jsem šla jen na vítězství. Po sobotním závodě jsem se necítila moc unavená a tak jsem do finále nastupovala vcelku v pohodě,“ řekla šťastná mistryně republiky. „Soupeřky jsem měla téměř všechny před sebou a to bylo povzbuzující. Teď bude důležité, jak mi to bude běhat venku. Pokud nepřijde nějaké zranění, chtěla bych zaběhnout lepší čas, než jakého jsem dosáhla v hale,“ dodala Dočkalová. Nymburský oddíl SKP reprezentovala v Praze jediná závodnice a sáhla hned po mistrovském titulu.     GRATULUJEME  !!!