SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Bára přivezla medaili

19. 12. 2006

Premiéra Elišky, Petry , Agáty a Saši byla v Kladně …

Premiéra Elišky, Petry , Agáty a Saši byla v Kladně …

Svoje první závody mají za sebou další plavci SKP. Tentokrát si odjely do Kladna odbýt svoje první závody čtyři plavkyně od trenérek Bety Havelkové a Dany Zemanové: Eliška Hradilová, Petra Králová, Saša Šimonová a Agáta Čechová. Všechna děvčata odhodila trému a podala pěkné výkony, hlavně ve znaku. Důležité je, že ze svých prvních závodů odjížděla spokojená a rozhodnutá, že příště pojedou zase.
Bára Králová jako jediná vyzkoušela pocit stát na stupních vítězů. Na 50m prsa si odvezla třetí místo a malou odměnu. Bára zaplavala navíc na 100m prsa velmi kvalitní čas, který však na starší soupeřky nestačil.
Dopoledne zaplaval velmi kvalitní časy Matyáš Rychetský, škoda, že se mu nedařilo odpoledne. Výtečně zaplavali také Michal Bureš (přivezl tři osobáky) a David Noll. Davidovi se premiérově podařilo zaplavat 50m motýlek za skvělých 54s., bohužel na o dva roky starší soupeře to nestačilo. Radek Brych po dlouhém tréninkovém výpadku bojoval.
Jako ostřílená závodnice se ukázala nejmladší z výpravy Danča Mourková, narozená v roce 2000, přivezla dva osobní rekordy a vůbec nepatřila na chvost startovního pole.