SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

ATLETÍME S PAVLEM MASLÁKEM V NYMBURKU

21. 11. 2014

Na oficiálním webu k halovému mistrovství evropy v atletice se objevilo video z našeho tréninku s Pavlem Maslákem v článku.

Atletíme s Pavlem Maslákem v Nymburku

V rámci projektu Atletíme k HME se do Nymburku vydal halový mistr světa Pavel Maslák. Sprinter si s dětmi vyzkoušel několik netradičních disciplín.

Nymburští si prvně položili otázku: „Co víme o Pavlu Maslákovi? Je to borec, a fakt rychlý! Běhá v návlecích na rukou… Na zádech má vytetovaného draka… To jsou indicie, které směřovaly naše atlety k netradičnímu pojetí Pavlovy disciplíny,“ napsala trenérka Lucie Prokešovová. Do soutěže se mohou zapojit všechny kluby, oddíly (nebo jen jednotlivé oddílové skupinky - přípravky) a další subjekty, které s námi spolupracují v rámci projektu Atletika pro děti.
V Nymburku takto odstartovaly přípravy na speciální závody, které pak 11. listopadu vyvrcholili návštěvou jednoho z ambasadorů březnového halového mistrovství Evropy. Už před týdnem kampaň pro děti z atletických klubů odstartovala mistryně světa Zuzana Hejnová v obci Žebrák. V plánu jsou návštěvy i dalších škol s atlety, jako je například koulař Ladislav Prášil, nebo vícebojař Adam Sebastian Helcelet.
„Děti si daly s přípravami hodně práce a připravily spoustu disciplín,“ popsal svěřenec Dalibora Kupky. „Projekt Atletíme k HME je velmi prospěšný a doufám, že bude inspirovat mnoho dětí, které budou v budoucnosti taky tak úspěšné, jako my.“
Pavel má v Nymburku velký fanklub a zvědavcům ukázal i své obrovské tetování draka na zádech. Mladí sportovci mu pak přislíbily silné povzbuzování na šampionátu v Praze, kde mu přijedou fandit.
Sumární video z akce spolu s rozhovorem můžete vidět na našem Youtube.https://www.youtube.com/watch?v=zFGgGczx_ms#t=175
Více o projektu se dozvíte taky na stránkách http://www.atletikaprodeti.cz/.


20.11.2014 22:09http://www.praha2015.org/aktuality/atletime-s-pavlem-maslakem-v-nymburku

Fotogalerie

Galerie

thmb-skp-nymburk-andel-1118.jpg