SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Atleti z přípravky se představí v předprogramu Zlaté tretry v Ostravě

08. 06. 2013

V Ostravě nakonec budeme mít dvě želízka v ohni . Ke Kristýně Prokešové , která zvítězila v Havířově se přidá vítěz z Prostějova Jakub Šantavý.

Ve středu 5. 6. 2013 se uskutečnilo již 5. kolo Čokoládové tretry, tentokrát v Prostějově. Celá akce proběhla za přítomnosti samotného olympijského vítěze, trojnásobného mistra světa a držitele současného světového rekordu v hodu oštěpem Jana Železného, který předával diplomy, medaile a spoustu podpisů.

Ačkoliv celý závod provázel slabý deštík,  přesto byl početně velmi obsazen. Mezi domácími závodníky byli i dva  atleti z přípravky  SKP Nymburk, kteří si chtěli vybojovat postup . Finále Čokoládové  tretry je totiž předprogramem  Zlaté tretry v Ostravě.                                                                                                 V závodě na 200m se v kategorii chlapců  2004-5 zúčastnil Šantavý Jakub,  který dokázal zvítězit  časem 33,38 a tím vybojovat  postup do finále v Ostravě. Překvapivého výsledku  dosáhl také Jiří Šantavý, který v závodě na 300m chlapců 2002-3 skončil celkově třetí s časem 56,31, ale na postup to bohužel nestačilo..                                                                                                                                               V Ostravě nakonec budeme mít dvě  želízka v ohni . Ke Kristýně Prokešové , která zvítězila v Havířově se přidá vítěz z Prostějova Jakub Šantavý.

Galerie

thmb-atletika1-646.jpg