Hlasů:

Ani hattrick Jana Drápalíka body nezajistil

06. 11. 2014

Z dnešního tisku

ANI HATTRICK NEPOMOHL. Nymburský florbalista Jan Drápalík prokázal střeleckou formu, když se do sítě týmu Start 98 B trefil třikrát. Ale ani to Nymburku na body nestačilo Autor: Foto: Deník

Nymburk – Florbalisté SKP Nymburk vyšli v sedmém kole Divize naprázdno. Naopak tři body z domácí haly si ponechal jejich soupeř – FBC Start98 B. K bodovému zisku nepomohl ani obrod střelce Drápalíka.

START 98 B – NYMBURK   8:7

„Vstup do utkání jsme měli výtečný. V naší lize jsme nehráli ještě takto lehký zápas, a stejně si to dokážeme zpackat," vyprávěl po utkání rozmrzelý střelec tří branek Jan Drápalík.

Nymburský tým byl prvních čtyřicet minut tím jediným na palubovce, soupeř trestal pouze z brejkových situací.

„Florbal se hraje na tři třetiny, my jsme bohužel odmakali jen dvě. Nevím, jestli pak přišlo uspokojení, nebo co se to s námi stalo, ale takhle hrát nemůžeme," dodal trenér družstva SKP Nymburk Martin Hobort.

Nymburský tým několikrát vedl o tři branky, a do třetí třetiny nakonec vstupoval s vedením 7:4. Jenže posledních dvacet minut jakoby domácím narostla křídla, naopak hráči z města na Labi se netrefili ani jednou. I proto výsledek 7:8 z pohledu nymburských florbalistů mrzí. „Samozřejmě jsme tohle utkání měli zvládnout. Teď si musíme všichni sáhnout do svědomí a zkoncentrovat se na dva domácí zápasy, které, i vzhledem k postavení v tabulce, mohou být pro nás kritické," má jasno kapitán Jakub Drobný.

První zápas sehraje nymburský tým na palubovce Sportovního centra v neděli 9. listopadu od 18 hodin. Druhý pak o týden později. Nymburští borci doufají opět v mohutnou podporu svých příznivců.